fbpx

Kliinik

Naise Tervis Ja
Uue Elu Loomine

Kui naine on terve, on terve kogu ühiskond.

Inimene eostatakse ja teadvus loob hingele keha naise üsas ja sünnib ta Maale just naise üsast. Inimese tervis sõltub naise teadlikkusest. Mida teadlikum on naine, seda tervem, rõõmsam ja elujõulisem on inimkond.

VALI TEENUS

TEADLIK RASEDUS

Rasedus on väga loomulik ja samas erakordne sündmus naise elus. Kuigi rasedus hõlmab väga väikest perioodi naise elust, on see erakordselt oluline periood, sest tegemist on ju uue inimese loomise ja Maale toomisega. Rasedus on õnnistus – öeldakse ju naise kohta sellel ajal, et ta on õnnistatud olekus.

Inimese loomine on inimese kõige suurem looming ja seetõttu ka suhtume sellesse väga pühendunult.

Naine on inimkonna esimene õpetaja. See on suur vastutus. Kõik see, mis toimub rasedaga, toimub ka üsas oleva, enda keha alles loova hingega. Üsas olev beebi on teadvel eostamise hetkest alates, ta on kontaktis ema mõtete, tunnete ja emotsioonidega. Seetõttu on oluline täie teadlikkusega sellesse suhtuda ja enda probleemidega tegeleda juba enne lapse eostamist.

Raseduseks hakkame ettevalmistusi tegema juba hetkest kui tuleb soov last saada. Just siis tasuks teha ka esimene käik antud pädevusala terapeudi juurde, et saada ettekujutus sellest, mida üldse kujutab endast teadlik rasedus ja loomine.
Tänaseks teame kui suure jälje on inimestesse jätnud mitteteadlik rasedus ja sünd. Meil on hulgaliselt võrdlusmaterjali teadlike ja mitteteadlike inimeste kogemustest.

Binnie A. Dansby unikaalne õpetus „Sünniks ette valmistav Algallika hingamistöö“ on väga täiuslik teejuht sellel teel.
Binnie A. Dansby on tänaseks sünde toetanud juba 35 aastat, seega omab väga suurt praktilist kogemust. Ta on ka rahvusvaheliselt tundud lektor ja õpetaja. Mina, tema õpilasena olen väga tänulik selle õpetuse ja jagatud kogemuste eest ja meeleldi jagan neid teiega, sest iga õnnelik ühiskonnaliige on õnnistuseks kogu ühiskonnale.

Sünniks valmistumine toimub kõikidel tasanditel, nii vaimsel, füüsilisel kui hinge ja meele tasandil. Läbime ja korrastame kõik need tasandid, et luua võimalikult täiuslik ja rahuldust pakkuv rasedus ja sünd.

Esimesel kohtumisel kaardistame hetkeolukorra. Millised on hetke teadmised, tervislik seisund ja ootused.

Hingamisel on väga oluline roll. Õige hingamismustri omandamisega alustame kohe, raseduse suurenedes ei ole see enam nii tõhus.

Visiitide edasised teemad:

HINGAMINE ja MÕTE – elu loomise alused
Meie mõte annab elule suuna, hingamine sellele väe. Meie mõtetest saavad tunded, emotsioonid ja teod, meie ise vastutame nende eest. Meie ise saame muuta oma mõtteid. Muutes mõtet, muutub elu.
Lapse eostamise, raseduse ja sünni juures olnud mõtted mõjutavad lapse elu, uskumusi ja tundeid. Võib olla sa pole veel teadlik, et oled enda sünni ajal vastu võtnud otsuseid, mis praegu põhjustavad sinu elus takistusi ja võivad luua takistusi ka sinu lapse sünni juures. See on muster mida sa kordad ikka ja jälle. Sul on võimalik neid otsuseid teadvustada, neid soovi korral muuta ja vabastada. Sinul on võimalus kõike muuta ja sünnitada enda laps just selliselt nagu Sina soovid.
See kõlab lihtsalt kuid alateadvuse muster on sügav ja seetõttu nõuab muutuste tegemine järjekindlat tegelemist.

EMADUS – MIDA SEE TÄHENDAB
Emaks olemine on lisaks bioloogilisele toimingule ka emotsionaalne, vaimne hoolitsemine ja toetus. Avardame teadmisi emaks olemise kasvamise võimaluste kohta. Milline ema sa oled ise endale?

KEHA JA SÕNA
Sünni energia on võimas ja loov. Sinu keha mäletab kõike. Aeg on vabastada ja lahti lasta mittetoetav.
Oled Sa treeninud oma meelt ja keha, nii et Sa oled valmis selleks suureks sündmuseks? Raseduse füsioloogia. Millega valid end ümbritseda raseduse ja sünnituse ajal ning kuidas see Sind mõjutab?

MÜÜDID JA MÜSTIKA EOSTAMISE, RASEDUSEST JA SÜNNITUSEST
Kuidas on kujundanud sinu arvamust rasedusest ja sünnitusest? Mida Sinule on rääkinud sinu ema, teised naised, isa ja mehed, meedia …? Kas oled teadlik, et see kõik mõjutab sinu elu ja ka rasedust seni kuni sina otsustad valida teisiti. Teades tõde kõige kohta, mida mõtled, saad teha selgeid valikuid iseenda jaoks praegusel hetkel.

SUHE JA ALGNE INTIIMSUS
Sinu algne suhe – suhe emaga – peegeldub Sinu suhetes iseendaga ja järgnevates suhetes teiste inimestega.
Partneri kaasamine ja ettevalmistamine raseduseks ja sünniks. Sinu partner on oluline ja teretulnud täielikult osalema raseduses ja sünnituses.

TOITUMINE NING EMOTSIONAALNE JA VAIMNE PUHASTUMINE
Rasedus on suurepärane aeg õppida aktsepteerima ja kuulama oma imelist avarduvat keha.
Millist toitu vajab sinu keha ja hing? Kuidas vaimselt ja füüsiliselt puhastuda?
Avardumine on turvaline. Parimate valikute tegemine on turvaline. Toetades ennast , saavad toetatud ka kõik teised.

KES ON AUTORITEET SINU ELUS?
Enda ja oma pere tegelike soovide ning vajaduste mõistmine ja nendele järgnemine. Oma vajaduste esiplaanile seadmine.
Edu teadvuse rajamine.

KÜLLUS
Loo endale see, mida Sa tahad. Fookus on elu jaatamisel ja vastu võtmisel. Hoides tähelepanu tänulikkusel ja pühendumisel laiendad küllust oma elus.

EMAKS sündimiseks valmistumine
Sünnitus võib olla pehme ja nauditav. Sa oled võimeline toime tulema järjest kõrgemate energiatasemetega. Sünnituse ja üleminekufaasi füsioloogia.

LÕPETATUSEST UUDE ALGUSESSE
Laps on teadvel ka raseduse ja sünnituse ajal. Inimene, kes on sündinud sellise teadlikkuse keskkonnas, teab, et on terviklik ja täielik ning saab valida rõõmuga teha kõike, mida ta teha tahab.

NB! Leiame sulle vajadusel ka sobiva sünnitoetaja.

TEADLIK SÜND

Sünnitamine on naise elus loomulik, kuid väga erakordne sündmus. Sünnitamine on naise kõige suurem pidu, kõige suurem väe väljendus. Naine on portaal mille läbi inimkond Maale tuuakse.

Naise füüsilisest, vaimsest ja hingelisest seisundist sõltub sünni edukus. Sama oluline on naise ettevalmistus ja pühendumus. Tähtis roll on igal inimesel, kes on sünni juures. Sünd kulgeb komplikatsioonideta kui inimesed on teadlikud ja läbinud vastava ettevalmistuse. Sünni juures ei tohiks olla mitte ühtegi inimest kelle enda sünd on tervendamata, sest mõtted on selles ruumis kuuldavad. Kellegi hirm sünnitusel võib vallandada komplikatsioonid.

Ideaalne on kui naine on läbinud “Sünniks ettevalmistava Algallika hingamistöö” protsessi. See on väga hea alus edukaks sünniks.

Villa Medica leiab vajaduse sünnitoetaja, kes toetab sünnitajat sünnitaja poolt valitud sobivas keskkonnas, kus sünnitaja on valinud sünnitada.

NAISE TERVIS

Intiimsed probleemid vajavad turvalist keskkonda ja individuaalset lähenemist. Iga naine on ainulaadne, nii ka naist puudutavad teemad.

Naise tervise indikaator on tsükkel. Kui tsükkel on korrapärane, valudeta, kui vere erituse kogus, vere konsistents ja värvus on normile vastav , kui naine teab oma ovulatsiooni aega ja see toimub igakuiselt, siis on ka naise üldine tervis korras.

Ovulatsioon on naise tervise nurgakivi. Kui esineb häireid tsüklis siis soovitan pöörduda vastuvõtule, et hoida ära hilisemaid tõsisemaid probleeme.

Individuaalnõustamisele võiks pöörduda järgmistel juhtudel:

 • Probleemid tsükliga
 • Viljastumisprobleemi
 • Viljatus
 • Ebaõnnestunud kunstlik viljastumine
 • Üleminekuperioodi raskused
 • Varajane menopaus
 • Polütsüstilised munasarjad
 • Rasestumisvastased vahendid
 • Kunsthormoonidel põhinevatest antibeebipillidest loobumine

KOOKONTERAAPIA

Sina , armas naine, oled päike Maa peal, sinu üsas luuakse, kantakse ja tuuakse Maale inimkond. Maailm on sinu nägu. Sinu iseendast teadlikuks saamine muudab elu planeedil. Oma väega ühenduses olev naine on särav, elurõõmus ja terve, tema pere on õnnelik ja hea tervise juures. Selleks, et saada, ja alatiseks jääda säravaks päikeseks, vajad sa ka ise tähelepanu ja asjatundlikku toetamist. Pakun sulle oma teadmisi ja hoolitsust Kookonteraapia näol.

Iidsetel aegadel teati, et sünnitades läbib naine taas elu ja surma väravad, seetõttu olid sünni juures alati armastavad ja teadlikud naised. Sünd oli püha-, rituaalne toiming. Kogu protsess kestis 40 päeva ja kogu selle aja jooksul oli sünnitaja väga hoitud ja toetatud teiste naiste poolt.

Tänapäeval on see tarkus unustuste hõlma vajunud. Sünnitamised sünnitusmajades ja kiire elutempo ei võimalda naisel kohaneda uue olukorraga ja rahulikult emaks sündida. Naine on kui osadeks lahti võetud ja selliselt sünnitusmajast lahkudes jääb osa temast justkui sinna maha. Paljud naised räägivad, et tunnevad ennast hajevil ja äraolevatena, ei suuda asju meeles pidada ja on raskustes endas emotsionaalse tasakaalu leidmisega. Ka sünnitusjärgne depressioon on tingitud just asjatundmatust suhtumisest sündi ja sünnitajasse. See, mis toimub sünnitajaga sünnitamise ajal ja selle järel 40 päeva jooksul, jääb naist saatma seni kuni naine saab teadlikuks ja oskab küsida asjatundlikku toetust, mis aitab tal taas terviklikuks saada.

Iidsed teadmises koos Kookonteraapia ja Robozo massaažiga on Eestisse jõudnud Mehhikost, läbi Venemaa ja Ukraina.

Kookonteraapia on välja kasvanud Kookonhoolitsusest, mida pakutakse naistele just peale sünnitamist. See hoolitsus kestab 6 kuni 8 tundi ja sinna juurde kuulub veel peale teraapias pakutava ka vanniprotseduur hästi valitud taimedega ja kogu keha lõõgastav aroomimassaaž.

Parim kingitus sünnipäevaks oma kallitele või iseendale, on just Kookonteraapia, et pühitseda ja tervendada oma sündi.

Kookonhoolitsuse teraapia vorm, ehk Kookonteraapia, mida mina pakun oma teraapiatoas, sobib aga kõigile, sest see on väga sügavalt tervendava, energiat taastava-kasvatava ja inimest tervikuks ühendava mõjuga. Selle, väga tervikliku protsessi lõppfaasis on sul võimalik, sõna otseses mõttes tõusta kookonist lendu kui liblikas. Milline liblikas, see on sinu valik …

Inimene on kui tohutu raamat, tihedalt täis kirjutatud aegade raamat, paljude emotsioonide, uskumuste ja ainulaadsete arusaamade kirjeldustega. Inimese keharakud on täis mälestusi alates eostamise hetkest. Kuigi mäletad endaga toimuvast vaid suhteliselt väikest osa, elavad need mälestused su kehas siiski, mõjutades su elu ja otsuseid. Raskused ja takistused eluteel on ilmingud sellest, samuti tunded, emotsioonid, traumad ja haigused, ka eelnevate põlvkondade poolt pärandatud uskumused, üsas oldud ajal kogetud ema mõtted, tunded ja emotsioonid, mida sa oled võtnud enda kanda.

Et su elu paremini voolata saaks on väga oluline eluenergia vaba voog sinus. Selleks on vaja taibata, kuidas sa seni oma elu loonud oled, milliste mõtetega? Mittetoetavate mõtete all on meil kinni väga palju eluenergiat, mis põhjustavad negatiivseid, mittetoetavaid tundeid ja emotsioone, mis kurnavad meie keha. Kookonis on võimalik näha oma mõtete taha ja vabastada mittetoetavad ja luua uued, toetavad mõtted.

Teraapia kestab 3-4 tundi. Algab vestlusega, seejärel on süvitsiminek vabastava hingamisega, keha kuulamine tervendavate puudutustega ja lõpuks kookonfaas õrna Rebozo keha kiigutamise, õõtsutamisega, mille käigus keha ja meel teevad koostööd süvatasandil, kuulamise, taipamise ja vabastamisega.

Teraapia juurde kuulub ka väga eriline Ayurveda tee ja ravimtaimedest jalavann jalalabade õlitamise ja massaažiga.

Teraapiasse sobib tulla väga mugavates, mittekortsuvates riietes. Kaasa tuleb võtta soojad sokid ja vahetusriided. Peale teraapiat, palun, varuge endale rahulik aeg, soovitavalt ka edasiseks paariks päevaks. Teraapia mõju võib kesta kuni kuu aega, selle jooksul toimuvad muutused süvatasandil edasi ja kui tähelepanelik oled, võid peagi märgata muutusi ka oma elus.

Sina, armas naine, väärid parimat! Sa väärid tähelepanu, hoolt ja armastust!
Aili Lindmäe

LEEBE BIOENERGEETIKA

LEEBE BIOENERGEETIKA e. kehapsühhoteraapia protsess.

Leebe bio-energeetika on väga sobiv kehateraapia rasedate toetamisel raseduse loomisel ja sünniks ettevalmistaval etapil.
Inimese eluenergia liigub ülevalt alla, turvised aga, mida inimene enda kehas loob eostamise hetkest alates on kehas eluenergia vooga risti, ehket horisontaalselt. See ongi põhjus miks eluenergia takerdub. Juhtudel kui inimene on kogenud suuri traumasid ja läbielamisi, takerdub turvise tõttu eluenergia voog, kui seda ei vabastata siis turvis tiheneb veelgi, sest muster jääb korduma seni kuni see tervendatakse. Vahel on turvis e. kaitserüü väga tihe ja inimesel on vahel lausa võimatu sellest läbi hingata, siis tuleb appi leebe bio-energeetika.

Raseduse ajal ja sünniks ettevalmistudes on oluline õige hingamine. Leebe bio-energeetika toetab õige hingamismustri loomisel.

Bio-energeetilise võtteid on mitmeid erinevaid ja kõigil neil on oma eelised ja kasutusala vastavalt probleemile.

I. Bioenergeetiline võte – LIBLIKMASSAAŽ e. Bio-energeetiline puudutus on kehateraapia, mis kuulub leebe bioenergeetika valdkonda

Selle,õrnade puudutuste süsteemi loojaks on Eva Reich, kes oli maailmakuulsa psühhoterapeudi, Wilhelm Reichi, tütar. Eva pidas oma isa sajandi suurmeheks, kelle suurusest saadakse aru alles 150 või 200 aasta pärast, arvas ta. Minu jaoks on see aeg juba käes, sest olen aru saanud tema töö olulisusest kui uue paradigma loomisest tervendusteraapias.

Wilhelm Reich võttis esimesena keha käsitluse psühhoteraapiasse ja avastas, et kehahoiak, kuju, liikumine jne mõjutavad ka psüühhikat.
Reiche avasta, et inimene kasvatab alates juba väikelapse east omale emotsioone ja tundeid alla surudes „kaitserüüd“. Nii näiteks on iga sundimine inimese vaba tahte vastu minek ja see tekitab kehas vastuseisu, mis talletub lihastesse lihaspingetena. Samamoodi surutakse väljendamata emotsioonid ja tunded lihastesse ja ka see moodustab kaitserüüd. Kaitserüü ei võimalda inimesel olla ühenduses oma tõelise olemusega. Ta eraldab meid heaolu tundest, rõõmust, naudingust ja ei lase avaneda tõeliselt armastusele.

W. Reichi avastuse järgi on meil VI rüüd

I. asub silmade piirkonnas
See väljendub hästi inimestel, kellel on liikumatu näoilme. Emotsioonid on maha surutud nii, et isegi miimika ei reeda tundeid.
II asub suu piirkonnas
Emotsioonide suu kaudu väljendamine on maha surutud. On raskusi oma mõtete väljendamisega Köhimine, sage köhatamine on ka selle tunnuseks
III asub õlgade piirkonnas
Hirm, kaitse välise rünnaku eest. Kaitses olemine,õlad üleval
IV asub rinnapiirkonnas
Kaitseb viha eest. Tugev enesekontroll
V asub diafragma piirkonnas
Kõva kõhuga inimesed on ärevad, pinges, ohu ootel. Pehme kõhuga on rahulikud, julged. Selle rüü avamine annab võimaluse välja oksendada negatiivsed tunded
VI asub puusapiirkonnas
See rüü on meie ajastul kõige tugevam rüü, kuna seksuaalsust on ühiskonnas alla surutud, häbistatud ja madaldatud ja seetõttu on inimesed seda rüüd võimsalt kasvatanud.

Teraapia käigus, lõdvestab terapeut kliendi keha ja sulatab leebelt “kaitserüüd”, mis hoiab inimest pinges, see võimaldab lõdvestuda ka psüühikal ja lahenevad psühholoogilised, emotsioonide ja traumaga seotud probleemid.

Sellest rüüst vabanemine paneb kõik energiad aktiivselt liikuma ja suurendab elujõudu,laseb tunda tõelist naudingut ja ühinemist armastuses.

Rüüdest vabanemine on väga oluline, kuna rüüd pärsivad elujõudu ja vähendavad eluaastaid.

Liblikmassaaž on väga delikaatne.
Massaaži sobib tulla mugavalt riietatult, massaaži teen läbi riiete. Liikudes pehmete kiirete, õrnade liigutustega (nagu liblikas) üle teie keha Eva Reichi poolt välja töötatud süsteemi järgi. Alustan keha eespoolest ja lõpetan tagaosaga.
Kestvus 15-30 min, sõltuvalt teie keha suurusest. Seejärel lebate mõnusalt tekiga kaetuna veel 30 min, et integreerida toimunut. Kogu seansi kestvus 1 tund.

Kuna me oleme kasvatanud rüüsid (turviseid) pikka aega, siis nendest vabanemine võtab ka aega. Esimesed korrad ei pruugi mõni teist isegi midagi erilist tunda ja see on normaalne. Tasapisi hakkate tunnetama oma keha, hakkab toimuma dialoog keha ja hinge vahel.. Tekivad taipamised. Tajute rohkem ja saate rohkem kontakti oma emotsioonidega. Hakkate ära tabama hetke, kus soovite emotsiooni alla suruda. Rüüde, pingete lõdvenemine toob teie ellu rohkem valikuid ja võimalusi.

Eriti soovitan seda massaaži meestele, kuna teie olete ühiskonna poolt programmeeritud tugevamaks pooleks, olete kasvanud uskumuses, et tugevus on oma tunnete mitte väljendamine. Olete võtnud ka endale suurema vastutuse materiaalses maailmas, see kõik on aidanud teil kasvatada tugevamat rüüd.

Raudsed rüüd võiks nüüdsest ajalukku jääda 🙂

TASAKAALUSTAMINE

Selle tehnika, polaarsuste tasakaalustamine, eesmärk on eluenergia tasakaalu ja voo taastamine kehas. Traumade ja läbitud operatsioonide tõttu takerdub energia tekkinud turvise tõttu.
Polaarsuste teooria kohaselt asub füüsilises kehas sügavamal energiamuster ning energia võib takerduda tuues kaasa funktsionaalsushäired, mida saab taastada tasakaalustavate tehnikatega.

SOOVITATAV iga operatsiooni, narkoosi või trauma järgselt

Sobib ka rasedatele kontakti saamiseks emakaga ja lootega, kõigi oma osadega.
Teostatakse läbi riiete.

KESTVUS: 1-1,5 h

METAMORFOOS

Suurepärane tehnika rasedatele kelle vaagnapiirkond on külm, emakas tundetu või energiaga alalaetud.
Eesmärk on soodustada energia liikumist vaagnapiirkonnas, sellesk, et emakas saaks laetud, oleks soe ja tundlik.

Tehnika aitab vaagnapiirkonna energia liikuma, soodustab rasestumist, samuti on sellest abi vaagnapiirkonna ja jalgade probleemide korral ja meestele eesnäärme probleemi puhul.

Antud tehnikatega saab üles tõsta ja vabastada eostamise hetkest kuni 2 eluaastani kogutud pingeid ja traumasid.

Treaapiat teostatakse labajalgadel.

Kestvus 1h

OSTEOPAATIA NAISTELE

Osteopaatiast on väga palju abi naistele raseduse ajal, sünnituseks ettevalmistamisel ja sünnituse järgselt.

Kõik mis toimub raseduse ajal emaga, mõjutab ka loodet, nii füüsilised kui emotsionaalsed tegurid. Need võivad ilmneda edasise elu jooksul või olla isegi mitmesuguste pärilike haiguste tekitajateks.

Millistel põhjustel võiks pöörduda osteopaadi poole:

Seljavalu, ristluuvalu, tursed, peavalu, ärrituvus, hingeldamine jne.
Seedekulgla probleemid, raskustunne maopiirkonnas, kõrvetised, röhitsused, kõhukinnisus.
Tuim valu kõhus, toonuses emakas, raseduse katkemise oht.
Vaagnaluude liikuvuse parandamiseks, mis on sünnituseks väga oluline.
Vaagnapõhja ja emakakaela ettevalmistamine sünnituseks, mis hoiab ära sünnitusel tekkida võivad rebendid.

SÜNNITUSJÄRGNE PERIOOD – siseelundite vaje, seljavalu, hemorroidid, veenilaiendid, puusaliigeste artroos, kuse-suguelundkonna kroonilised põletikulised haigused, valu seksuaalvahekorra ajal.

Suurt osa neist saab ennetada ka juba ettemõtlevalt enne raseduse loomist, hormonaalse võimlemisega.

MILLAL OSTEOPAADI POOLE PÖÖRDUDA
Pöörduda võib raseduse mistahes staadiumis aga nagu ikka, parem varem kui hilja.

On ideaalne, kui naine pöördub enne rasedust osteopaadi poole, kes valmistab teda ette raseduseks ja seejärel sünnituseks.
Kindlasti tuleb raseduse mistahes staadiumis pöörduda osteopaadi poole kui naisel on kuskil valuaisting.
Kui erilisi vaevusi ei ole siis võiks alates 12. nädalast, et võimalikult turvalist sündi luua.
Osteopaadi töövõtted on õrnad ja ohutud.
Protseduur on patsiendile väga mugav, kestab üldjuhul üks tund. Tavaliselt on visiidi intervall 1 kuu. Pärast protseduure kaovad pearinglus, peavalu, hingeldamine, kõrvetised, raskustunne ja seljavalu. Kõht muutub pehmeks, emaka pinged kaovad.

EMA JA LAPSE SÜNNITUSJÄRGNE TAASTUMINE

Sünnid, isegi kõige loomulikumad, on nii emale kui ka vastsündinule väga stressirohked. Osteopaatia aitab taastada elundeid ja kudesid sünnitusjärgsest deformatsioonist, et keha saaks taas toimida normaalselt.
Naise lihased, liigesed ja emaka sidemed kogevad raseduse ja sünnituse ajal tavatult suurt koormust. Kõhuõõne elundid aga on olnud pika aega kokkusurutud olekus.
Sageli vajab organism kiireks taastumiseks abi. Näiteks ei pruugi emakas pärast sünnitust alati vajalikul määr tagasi algolekusse tõmbuda, sünnitusel tekkinud pinges sidemete tõttu.
Arst-osteopaat aitab taastada sidemed ja hõlbustada sünnitusjärgset perioodi. Sageli vajab ka selgroog tähelepanu, kuna raseda rüht on olnud mõjutatud raskuskeskme muutumise tõttu, on lihastoonus muutunud.
Laps vajab samuti meie tähelepanu.
Sünnituse ajal “tegi ta endale peaga teed”, mis võis põhjustada kolju deformatsiooni ja mis pärast ilmaletulekut iseenesest ei pruugi kaduda.
Emakast välja surumisega võis tekkida kahjustusi selgroo piirkonnas ja muidki probleeme.
Arst-osteopaat aitab väikelast, et ta saaks hingata iga oma rakuga.

HORMOONVÕIMLEMISE KONSULTATSIOON

Enne hormoonvõimlemise rühmaga liitumist on oluline tulla konsultatsioonile.

Harjutuste kavad on erinevad. Konsultatsioonil selgub millisega neist on teil mõistlik alustada, millise intensiivsuse- ja võimsusega peaksite neid sooritama või kas vajate asendusharjutusi.

KONSULTATSIOONIL:

 • täidame küsimustiku, mis annab ülevaate hormonalsest seisukorrast
 • analüüsime küsimustiku tulemusi ja selgitame tagamaid
 • vajadusel korrigeerime elustiili ja toitumist
 • tutvume harjutustega ja mõtestame need lahti
 • paneme paika õige hingamise

Treener on Aili Lindmäe, kes omab Association for Endocrino Gymnastics poolt välja antud rahvusvahelist sertifikaati.

HORMOONVÕIMLEMINE NAISTELE

Hormonsüsteemi seisund on ülitähtis hea tervise nurgakivi. Kasutame selle tervendamiseks hormoonvõimlemist, mida nimetatakse ka Aviva meetodiks. Programm koosneb harjutustest, mis tasakaalustavad  hormoonide tootmist ning käivitavad keha isetervenemisprotsessid.

Harjutuskava on üles ehitatud balleti-, füsioteraapia-, refleksoloogia-, jooga ja hõimurahvaste viljakustantude elementide põhjal. Harjutused on lõbusad, tervendavad ja naisi ohustavaid probleeme ennetavad.

Tark on ennetada!

AVIVA hormoonvõimlemine on tänu headele tulemustele kogunud kiirelt populaarsust paljudes riikides.

Treenides 2 korda nädalas, olete andnud endast parima, et olla hea tervise juures kõrge eani.

Vaagnapõhja- ja korsetilihaste harjutuste efektiivse ja tugevdava toime tõttu kaasneb regulaarse harjutamisega paljude erinevate (muuhulgas ka intiimsete) probleemide ennetamine ja lahendamine.

Kui naise vaagnapõhja lihased on treenitud, on naine tasakaalus ja kindlalt keskmes.

Teeme harjutusi, mis stimuleerivad verevarustust alakõhus ja reproduktiivorganites. Tasakaalustame seeläbi hormoone ja rikastame keha suurema hulga hapnikuga.

Hormoonide tootmist stimuleerime läbi liikumise ja refleksoloogiliste punktide, mis käivitavad keha isetervenemissüsteemi.

Treening stimuleerib ka insuliini tootmist ja reguleerib seega veresuhkru taset.

Probleemid mida saab ennetada, millele saab leevendust ja lahenduse:

 • Tsüklihäired, PMS (vererohkus, valulikkus, ebakorrapärane tsükkel, meeleolukõikumised)
 • Organite allavaje
 • Pidamatusega seotud probleemid
 • Hemorroidid
 • Enneaegne menopaus
 • Viljastumisprobleemid
 • Viljastusprobleemid
 • Üleminekuperiood -menopaus
 • Polüübid, tsüstid, polütsüstilised munasarjad
 • Valulik või tundetu intiimpiirkond
 • Alaseljavalud
 • Depressiivsus, eluisutus

NB! Enne rühmaga liitumist on oluline tulla konsultatsioonile

Harjutuste kavad on erinevad. Konsultatsioonil selgub millisega neist on teil mõistlik alustada, millise intensiivsuse- ja võimsusega peaksite neid sooritama või kas vajate asendusharjutusi.

Tunnid toimuvad 3 korda nädalas Villa Medicas

Treener on Aili Lindmäe, kes omab Association for Endocrino Gymnastics poolt välja antud rahvusvahelist sertifikaati.