fbpx

Kliinik

Naise Tervis Ja
Uue Elu Loomine

Kui naine on terve, on terve kogu ühiskond.

Inimene eostatakse ja kantakse naise üsas ja tuleb ta Maale just naise üsast. Inimese tervis sõltub naise teadlikkusest. Mida teadlikum on naine, seda tervem, rõõmsam ja elujõulisem on inimkond.

VALI TEENUS

TEADLIK RASEDUS

Rasedus on väga loomulik ja samas erakordne sündmus naise elus. Kuigi rasedus hõlmab väga väikest perioodi naise elust, on see erakordselt oluline periood, sest tegemist on ju uue inimese loomise ja Maale toomisega. Rasedus on õnnistus – öeldakse ju naise kohta sellel ajal, et ta on õnnistatud olekus.

Inimese loomine on inimese kõige suurem looming ja seetõttu ka suhtume sellesse väga pühendunult.

Naine on inimkonna esimene õpetaja. See on suur vastutus. Kõik see, mis toimub rasedaga, toimub ka üsas oleva, enda keha alles loova hingega. Üsas olev beebi on teadvel eostamise hetkest alates, ta on kontaktis ema mõtete, tunnete ja emotsioonidega. Seetõttu on oluline täie teadlikkusega sellesse suhtuda ja enda probleemidega tegeleda juba enne lapse eostamist.

 

Edasi loe siit

TEADLIK SÜND

Sünnitamine on naise elus loomulik ja väga erakordne sündmus. Sünnitamine on naise kõige suurem pidu, kõige suurem väe väljenduse võimalus. Naine on portaal mille läbi inimkond Maale tuleb.

Naise füüsilisest, vaimsest ja hingelisest seisundist sõltub sünni edukus. Sama oluline on naise ettevalmistus ja pühendumus. Tähtis roll on igal inimesel, kes on sünni juures. Sünd kulgeb komplikatsioonideta kui inimesed on teadlikud ja läbinud vastava ettevalmistuse. Sünni juures ei tohiks olla mitte ühtegi inimest kelle enda sünd on tervendamata, sest mõtted on selles ruumis kuuldavad. Kellegi hirm sünnitusel võib vallandada komplikatsioonid.

Ideaalne on kui naine on läbinud “Sünniks ettevalmistava Algallika hingamistöö” protsessi. See on väga hea alus edukaks sünniks.

Villa Medica leiab vajaduse teile sünnitoetaja, kes toetab sünnitajat sünnitaja poolt valitud, just temale sobivas keskkonnas.

NAISE TERVIS

Intiimsete probleemide lahendamiseks vajame turvalist keskkonda ja individuaalset lähenemist. Nii nagu iga naine on ainulaadne, nii on ka naist puudutavate  teemadega.

Naise tervise indikaatoriks on tsükkel. Kui tsükkel on korrapärane, valudeta, kui vere erituse kogus, vere konsistents ja värvus on normile vastav, kui naine teab oma ovulatsiooni aega ja see toimub igakuiselt, siis on ka naise üldine tervis korras.

Ovulatsioon on naise hea tervise nurgakivi. Kui esineb häireid tsüklis siis soovitan pöörduda vastuvõtule, et hoida ära hilisemaid tõsisemaid probleeme.

Individuaalnõustamisele võiks pöörduda järgmistel juhtudel:

Probleemid tsükliga

Viljastumisprobleemi

Ebaõnnestunud kunstlik viljastumine

Edasi loe siit

KOOKONTERAAPIA

Sina , armas naine, oled päike Maa peal, sinu üsas luuakse, kantakse ja tuuakse Maale inimkond. Maailm on sinu nägu. Sinu iseendast teadlikuks saamine muudab elu planeedil. Oma väega ühenduses olev naine on särav, elurõõmus ja terve, tema pere on õnnelik ja hea tervise juures. Selleks, et saada, ja alatiseks jääda säravaks päikeseks, vajad sa ka ise tähelepanu ja asjatundlikku toetamist. Pakun sulle oma teadmisi ja hoolitsust Kookonteraapia näol.

Iidsetel aegadel teati, et sünnitades läbib naine taas elu ja surma väravad, seetõttu olid sünni juures alati armastavad ja teadlikud naised. Sünd oli püha-, rituaalne toiming. Kogu protsess kestis 40 päeva ja kogu selle aja jooksul oli sünnitaja väga hoitud ja toetatud teiste naiste poolt.

Tänapäeval on see tarkus unustuste hõlma vajunud. Sünnitamised sünnitusmajades ja kiire elutempo ei võimalda naisel kohaneda uue olukorraga ja rahulikult emaks sündida. Naine on kui osadeks lahti võetud ja selliselt sünnitusmajast lahkudes jääb osa temast justkui sinna maha. Paljud naised räägivad, et tunnevad ennast hajevil ja äraolevatena, ei suuda asju meeles pidada ja on raskustes endas emotsionaalse tasakaalu leidmisega.

Edasi loe siit

LEEBE BIOENERGEETIKA

LEEBE BIOENERGEETIKA e. kehapsühhoteraapia protsess.

Leebe bio-energeetika on väga sobiv kehateraapia rasedate toetamisel raseduse loomisel ja sünniks ettevalmistaval etapil.
Inimese eluenergia liigub ülevalt alla, turvised aga, mida inimene enda kehas loob eostamise hetkest alates on kehas eluenergia vooga risti, ehket horisontaalselt. See ongi põhjus miks eluenergia takerdub. Juhtudel kui inimene on kogenud suuri traumasid ja läbielamisi, takerdub turvise tõttu eluenergia voog, kui seda ei vabastata siis turvis tiheneb veelgi, sest muster jääb korduma seni kuni see tervendatakse. Vahel on turvis e. kaitserüü väga tihe ja inimesel on vahel lausa võimatu sellest läbi hingata, siis tuleb appi leebe bio-energeetika.

Raseduse ajal ja sünniks ettevalmistudes on oluline õige hingamine. Leebe bio-energeetika toetab õige hingamismustri loomisel.

Bio-energeetilise võtteid on mitmeid erinevaid ja kõigil neil on oma eelised ja kasutusala vastavalt probleemile.

Edasi loe siit

OSTEOPAATIA NAISTELE

Osteopaatiast on väga palju abi naistele raseduse ajal, sünnituseks ettevalmistamisel ja sünnituse järgselt.

Kõik mis toimub raseduse ajal emaga, mõjutab ka loodet, nii füüsilised kui emotsionaalsed tegurid. Need võivad ilmneda edasise elu jooksul või olla isegi mitmesuguste pärilike haiguste tekitajateks.

Millistel põhjustel võiks pöörduda osteopaadi poole:

Seljavalu, ristluuvalu, tursed, peavalu, ärrituvus, hingeldamine jne.
Seedekulgla probleemid, raskustunne maopiirkonnas, kõrvetised, röhitsused, kõhukinnisus.
Tuim valu kõhus, toonuses emakas, raseduse katkemise oht.
Vaagnaluude liikuvuse parandamiseks, mis on sünnituseks väga oluline.
Vaagnapõhja ja emakakaela ettevalmistamine sünnituseks, mis hoiab ära sünnitusel tekkida võivad rebendid.

Loe edasi siit

HORMOONVÕIMLEMISE KONSULTATSIOON

Enne hormoonvõimlemise rühmaga liitumist on oluline tulla konsultatsioonile.

Harjutuste kavad on erinevad. Konsultatsioonil selgub millisega neist on teil mõistlik alustada, millise intensiivsuse- ja võimsusega peaksite neid sooritama või kas vajate asendusharjutusi.

KONSULTATSIOONIL:

  • täidame küsimustiku, mis annab ülevaate hormonalsest seisukorrast
  • analüüsime küsimustiku tulemusi ja selgitame tagamaid
  • vajadusel korrigeerime elustiili ja toitumist
  • tutvume harjutustega ja mõtestame need lahti
  • paneme paika õige hingamise

Treener on Aili Lindmäe, kes omab Association for Endocrino Gymnastics poolt välja antud rahvusvahelist sertifikaati.

HORMOONVÕIMLEMINE NAISTELE

Hormonsüsteemi seisund on ülitähtis hea tervise seisukohast. Meie pakume selle tasakaalustamiseks ja tervendamiseks hormoonvõimlemist, mida nimetatakse ka Aviva meetodiks. Programm koosneb harjutustest, mis tasakaalustavad hormoonide tootmist ja tugevdavad ja hoiavad toonuses kõiki lihaseid, mis vajalikud raseduse, sünnitamise, nauditava seksuaalelu ja hilisema eluperioodi rahuldustpakkuvaks läbimiseks.

Harjutuskava on üles ehitatud balleti-, füsioteraapia-, refleksoloogia-, jooga ja hõimurahvaste viljakustantsude elementide põhjal. Harjutused on lõbusad, tervendavad ja naisi ohustavaid probleeme ennetavad. Tark on ennetada!

AVIVA hormoonvõimlemine on tänu headele tulemustele kogunud kiirelt populaarsust paljudes riikides.

Treenides 2 korda nädalas, olete andnud endast parima, et olla hea tervise juures kõrge eani.

Edasi loe siit

PERSONAL

Dr. Olga Bõstova

Osteopaat

Aili Lindmäe

Hingamisterapeut

Julia Aron

Osteopaat