fbpx

Single team

Aili
Lindmäe

Hingamisterapeut

Terviseprobleemid, eelkõige aga hingeprobleemid nagu ärevus ja depression, on tihedalt seotud alateadvuses peituvate kunagiste läbielamiste ja psühholoogiliste traumadega. Lapsepõlves oleme me kõik väga haavatavad, sest sõltume täielikult teistest inimestest ja seega sellest, kui teadlikud need inimesed on ja kas nad on ise oma lapsepõlve tervendanud.

Probleemi saab lahendada juhtunu nähtavale toomise ja tervendamisega.

Maailma ühe tuntuima hingamisterapeudi (Binnie A. Dansby) õpetus (Algallikka Protsess ja Hingamistöö) töötab mõtte ja hingamisega. Mina olen tema õpilane ja oma lapsepõlve ja sündi selle õpetuse alusel tervendanud ja läbi selle oma maailma tohutult avardanud. See õpetus on väga unikaalne ja soovitan seda kõikidele inimestele, sest sellest saab alguse omaenda elu ja tervise eest vastutuse võtmine ja oma elu teadlik loomine.

Algallika Protsess ja Hingamistöö on minu teraapia aluseks kuid kombineerin ka muid teraapiaid ja tehnikaid mida olen õppinud ja läbi selle loonud TERVENDAVA HINGAMISE programmi, mis loob suuremaid võimalusi erinevate klientide probleemide lahendamiseks.

Kui klient on väga tugevalt allasurutud ja lukus, siis alustan füüsilise keha avamist õrnade avamistehnikatega ja alles siis liigun hingamise ja sealt edasi mõttemustri korrastamise juurde.

Minu lähenemine on medikamentidevaba ja selliselt ka väga tõhus. Programm sisaldab ka õige toitumise ja õige liikumise aluseid, elustiili korrigeerimist ja teadlikkuse tõstmist.

Tulemuseks on korrastatud ja hästi voolav, rahuldust pakkuv elu, kus inimese potentsiaal on maksimaalselt avatud. Iseenesestki mõista on see inimene hea tervise juures 🙂