fbpx

KLIINIK

TERVIKLIKU TERVISE ALUSED

Kõikide haiguste tekkemehhanismidel on biokeemilised alused. Terviklik tervis eeldab paradigma muutust. Kliendile lähenemine on tervikust lähtuv, ehket vaatluse all on inimese kõik eluvaldkonnad ja elustiil. Tihti eeldabki hea tervise saavutamine elustiili muutust koos teadlikuks saamisega iseendast ja oma toimimismehhanismidest. Erinevate terviseprobleemide puhul toetame põhiliselt mittemedikamentoossete meetoditega.

VALI TEENUS

Ida meditsiin ja loodusteraapia

Hiina meditsiin on palju enamat kui akupunktuur ja meridiaanid? Hiina meditsiin on filosoofia ja elustiil, mis käsitleb inimest kui tervikut ja looduse osa.
Hiina meditsiini eesmärgiks on taastada harmoonia ja tasakaal inimese sees ning inimese ja looduse vahel. See on terviklik süsteem, mis õpetab kuulama oma keha ning aru saama märkidest ja sümptomitest, mida organism meile igapäevaselt annab. See on haiguste ennetamine, tervise taastamine ja ravi loomulike ning looduslike vahenditega.

Loe lisaks siit

DETOX JALAVANN

Igapäeva kiire elutempo juures tarbime liiga palju ebatervislikku toitu, puutume kokku paljude keskkonna saasteainetega, oleme füüsiliselt vähem aktiivsed. Siis ei suuda keha enam kõikide ebasoovitavate ainetega hakkama saada ning organismi sadestub hulgaliselt mürgiseid ja ohtlike jääkaineid.

Loe lisaks siit

PERSONAL

Dr. Riina Raudsik

Personaalne ennetav meditsiin