fbpx

KLIINIK

TERVIKLIKU TERVISE ALUSED

Kõikide haiguste tekkemehhanismidel on biokeemilised alused. Terviklik tervis eeldab paradigma muutust. Kliendile lähenemine on tervikust lähtuv, ehket vaatluse all on inimese kõik eluvaldkonnad ja elustiil. Tihti eeldabki hea tervise saavutamine elustiili muutust koos teadlikuks saamisega iseendast ja oma toimimismehhanismidest. Erinevate terviseprobleemide puhul toetame põhiliselt mittemedikamentoossete meetoditega.

VALI TEENUS

DETOX JALAVANN

Igapäeva kiire elutempo juures tarbime liiga palju ebatervislikku toitu, puutume kokku paljude keskkonna saasteainetega, oleme füüsiliselt vähem aktiivsed. Siis ei suuda keha enam kõikide ebasoovitavate ainetega hakkama saada ning organismi sadestub hulgaliselt mürgiseid ja ohtlike jääkaineid.

Paljude inimeste sagedaseks muredeks on probleemid unega, peavaludega, stressiga. Väheneb energia ja ainevahetus aeglustub, soodustades ülekaalu tekkimist. Mürkainete väljutamine toimib, kui ainevahetus on normaalne. Kuna jääkainetest küllastunud organismis rakkudevaheline ainevahetus enam normaalselt ei toimi, tuleb kehale anda teatud lisaimpulss

Detox jalavann on unikaalne keha tasakaalustav jalavann, mis kasutab ioniseerimist mü rkainete vabastamiseks kehast. Detox jalavanni abiga luuakse vees inimkehale sarnane energiaväli ja ioonidevoog (K,Na, Ca, Mg), mis asuvad rakkude laengut taastama. Peale puhastuskuuri saab tasakaalustatud rakk jätkata oma funktsioone, mürkained viiakse kehast välja  neerude ja naha kaudu, ning keha vaimne ja füüsiline energiatase tõuseb.

Jalavanni vesi laetakse ioonidega, mis on võimelised koheselt rakkudesse neelduma. Need asuvad tasakaalustama rakkude loomulikku olekut, mis võib olla kahjustatud ebasoodsate tingimuste tõttu. Tasakaalustatud rakk saab jätkata elutähtsaid  operatsioone nagu näiteks molekulide neeldumise kontrollimine ja jääkainete eemaldamine neist endist.

MÜRKAINETE EEMALDAMINE DETOX JALAVANNI ABIGA

Hooldus tasakaalustab keha positiivseid ja negatiivseid ioone ja seega kiireneb toksiinide hävitamine organismis.Tasakaalustatud rakk saab jätkata elutähtsaid operatsioone närvi- ja seedesüsteemis.
Peale puhastumist tõuseb nii vaimset kui füüsilist energiatase. Inimene tunneb end erksamana, kaovad unetus, peavalud, seedesüsteem normaliseerub.

DETOX JALAVANNI ABIGA ON VÕIMALIK :

 • parandada tervist

 • taastada energiat, vabaneda peavaludest

 • aidata kaasa kaalulangetamisele

 • hõlbustada seedimist

 • puhastada nahka

 • leevendada hingamisteede probleeme (astma )

 • parandada unereziimi

 • leevendada liigesevalusid

 • aeglustada vananemisprotsessi

 • eemaldada ebameeldivat kehalõhna ja hingeõhku

 • leevendada toiduallergiat

PROTSEDUURI KÄIK:

Soovituslik protseduuride arv on 5-8, minimaalselt 2 x nädalas. Kuuri võib korrata 3-6 kuulise intervalliga või kord kuus.  Protseduuri kestvuseks on täiskasvanutel 30, lastel 15 minutit. Protseduur sobib nii naistele kui meestele. Protseduuri kestel ilmub vees teatud hulk anorgaanilisi jääkaineid. NB! Protseduuri ajal tuleb juua klaas vett. Samal päeval vähemalt 1,5 liitrit vett, kuna enamus toksiine eemaldub neerude ja naha kaudu 4-6 tunni jooksul pärast protseduuri

VASTUNÄIDUSTUSED:

südame arütmia või stimulaator, rasedus, siirdatud organid, jalahaavad, epilepsia, kasvajad