fbpx

Kliinik

Iluteenused

Ilusaks olemine on lausa naise püha kohustus, on ju naine mehele inspiratsioon ja muusa.

Inimkond on lausa naise nägu. Hoolitsetud naine on rahulolev ja lõõgastunud.

Olete oodatud meie ilutuppa!

VALI TEENUS

MESOTERAAPIA JA MESOROLLER

MESOTERAAPIA

Unikaalne nahka värskendav ja noorendav protseduur kirurgilise vahelesekkumiseta. Protseduur on kiire ja taastumisaeg on lühike, kergete süstetorgetega viiakse aktiivained, mis sisaldavad vitamiine, mineraale, aminohappeid, nukleiinhappeid ja koeensüüme, naha keskmisesse kihti ehk dermasse. Mesoteraapiat soovitame naha vananemise ennetamiseks, väikeste kortsukeste tasandamiseks näol, kaelal ja dekolteel, kahvatu jume korral, rasuse ja poorse naha puhul, nahalööbe raviks (mitte ägedas staadiumis) ning enne ja pärast plastilist operatsioone, või kombineeritult happekoorimistega. Soovitav ravikuur näole on 1 seanss nädalas 1 kuu jooksul. Toetava kuurina 1 seanss iga 2-3 kuu tagant.

MESOROLLER

Protseduuris kasutatakse väikeste nõeltega rulli ja seerumeid. Naha mesoroller-protseduur kiirendab naha uuendamist, parandab toitainete imendumist ja pinguldab nahka. Mesorolleri mõjul moodustub noor kollageeni kiht ja paraneb naha toitumine, mille tulemusena märgatavalt vähenevad naha venitused ja kortsud. Nahk muutub elastseks ja siledaks. Rullimise käigus toimub sarvkesta või isegi sügavamate nahakihtide perforatsioon, moodustuvad tuhanded mikrokanalid, mida mööda tungivad vajalikud ained naha sügavatesse kihtidesse. Mesorolleril on titaanist spetsiaalsed teemandkujulised nõelad – võrreldes tavalisest ringikujulisest nõela kujust selline kuju tagab väiksemat ebamugavust, ning nahk talub paremini nõelte torkeid ning taastub palju kiiremini. Mesorolleri tehnika parandab oluliselt naha tekstuuri. Mesodermaalset mikronõelte teraapiat pakutakse peamiselt kui alternatiivi klassikalisele mesoteraapiale, keemilisele koorimisele ja teistele aparaatsetele naha töötlemise meetoditele.

NB! Kumba meetodit valida, selgub kosmetoloogi kontsultatsioonil, mis eelneb alati enne protseduurile tulekut!

Miks seda protseduuri soovitame:
– suurepärane nahka stimuleeriv ja elustav toode, mis hooldab efektiivselt väsinud, kortsudega, lõtvunud või õhukest nahka aga ka päikesekahjustustega või tugevalt dehüdreerunud nahka.
– tegemist on leebe raviga, mis võimaldab üheaegselt hooldada suurt nahapinda. Koos muude meetoditega kasutatult aitab ennetada naha vananemist ning isegi vähendada juba ilmnenud kahjustusi.

– Ulatuslik ravi raku niiskustaseme tasakaalustamiseks ning biokeemiliselt ja bioloogiliselt terveks rakuloomeks
– vananemisvastase toimega, tagab naha hea seisundi, võitleb naha lõtvumisega.
– efektiivne homogeenne segu erinevatest mikstuuridest, mille kasutamisega ei kaasne negatiivseid kõrvaltoimeid.
– sobib kõigile nahatüüpidele, andes tõhusa panuse võitlusse vananemisilmingutega (nt kollageenkiudude vähenemine ja mikrovereringe halvenemine).
– võimaldab vajalikel ainetel jõuda koheselt ja valutult “abivajavate” kohtadeni nahas.
– taastab stressis naha tasakaalu. Vähendab väiksemaid kortsukesi. Parandab suitsetajate või hooldamata naha ebaühtlast tuhmi jumet.
– aitab saavutada raku ideaalset niiskustasakaalu ning tagab bioloogiliselt ja biokeemiliselt terve rakuloome.
– tänu 1%-lisele hüaluroonhappe sisaldusele võib toodet soovitada ka väikeste kortsude täitmiseks nt silmaümbruspiirkonnas, mille seisund paraneb juba ühe või kahe kasutuskorra järel. Sügavamate kortsude (nt ilmekortsud kulmude vahel jt) puhul nõuab märgatavate positiivsete tulemuste saavutamine suurema arvu hooldusi.

NB! Mesoteraapiat ei soovitata rasedatele või akne akuutsete vormide all kannatavatele naistele.

Lifting koostisse kuuluvad kõrgkvaliteetsed looduslikku päritolu komponendid.

Soovituslik kuur:

1 kord nädalas ühe kuu vältel.

1 kord iga kahe nädala järel kahe kuu vältel.

1 kord kuus kolme kuu vältel.

Kuuri kestus 3–6 kuud.

RF-LIFTING

Innovaatiline protseduur, mis uuendab nahka ja aitab saavutada kohese lifting-efekti.

PRX-T33 on atraumaatiline protseduur, mille eesmärgiks on näo, kaela, dekolteepiirkonna ja käte intensiivne noorendamine. PRX-T33 ei näe ette taastusaega, seda tänu preparaadi ainulaadsele koostisele, milleks on 33% trikloroäädikhape ja vesinikperoksiid (PRX-T33 valemil on rahvusvaheline patent, CE- sertifikaat). Need kaks komponenti toimivad rakutasandil, pakkudes ülivõimsat biorevitaliseerivat toimet, naha pealmisi kihte kahjustamata. Protseduur sobib mõlemast soost ja igas vanuses patsientidele, ideaalne raviks nahale, millel on soodumused lööbeks, pigmentatsiooniks, aknele ja armide olemasolul. Universaalne, mugav protseduur, epitermise kihti rikkumata. Protseduuri saab kombineerida näiteks mesoteraapiaga ning sobib teha igal aastaajal.

Protseduuri alguses puhastab spetsialist Teie naha spetsiaalse geelil põhineva puhastusvahendiga, seejärel kannab nahale kergete masseerivate liigutustega preparaadi PRX-T33 kuni selle täieliku imendumiseni. Sõltuvalt nahatüübist võib preparaati kanda peale mitu korda. Koorida võib nägu, kaela ja dekolteepiirkonda. Protseduuri lõpus puhastatakse nägu veel kord ning kantakse peale toitev ja niisutav kreem.

NÄIDUSTUSED
– Naha fotovananemine, lõtvus, toonuse vähenemine
– Hüperkeratoos (naha liigsarvestumine)
– Seborröadermatiit
– Pigmendilaigud, armid, postakne
– Striiad

VASTUNÄIDUSTUSED
– Nahainfektsioonid, herpes aktiivses staadiumis
– Allergia preparaadi komponentide vastu
– Nahakahjustused ja lahtised haavad
– Rasedus ja imetamine
– Naha ülitundlikkus

PRX-T33 NÄOHOOLDUS

Efektiivne naha noorendamine ja pinguldamine kõrgesageduslike raadiolainete abil. RF Lifting aparaadi abil toimub kudede sügavsoojendamine, mille käigus aktiveerub kollageeni tootmine. Samal ajal kui raadiolained soojendavad sisemisi kudesid, on naha pealmine kiht (epidermis) kaitstud jahutava geeliga.

Protseduuri tulemused:
– nooruslikum välimus;
– pinguldatud ning sile nahapind;
– paranenud nahastruktuur.

Protseduur on täiesti valutu. Tõhusalt mõjub kuurina 5-10 protseduuri. Tulemusi on näha juba peale esimese protseduure. See on üks tõhusamaid protseduure just vananeva ja isegi juba välja kujunenud kortsudega naha korral.

Sobib ka ühekordseks protseduuriks enne tähtsat sündmust, et nahk oleks pinguldatud ning hoolitsetud.

PRP-Plasmalifting

PRP-Plasmalifting