fbpx

Kliinik

Iluteenused

Ilusaks olemine on lausa naise püha kohustus, on ju naine mehele inspiratsioon ja muusa.

Inimkond on lausa naise nägu. Hoolitsetud naine on rahulolev ja lõõgastunud.

Olete oodatud meie ilutuppa!

VALI TEENUS

MESONIIDID

Villa Medica Erakliiniku valikusse on lisandunud uus protseduur – MITTEKIRURGILINE FACELIFT

MESONIIDID (Jaapan)
Thread (niit – inglise keeles), lift aga vastavalt ülestõstma. Seega, thread lift on kudede ülestõstmine, korrigeerimine spetsiaalsete kirurgiliste niitide abil. Esteetilise kirurgia alases kirjanduses antud meetodi puhul kasutatakse sünonüüme alternatiivne, veretu, armivaba või “nädalavahetuse facelift”.

Loe edasi siit

MESOTERAAPIA JA MESOROLLER

MESOTERAAPIA

Unikaalne nahka värskendav ja noorendav protseduur kirurgilise vahelesekkumiseta. Protseduur on kiire ja taastumisaeg on lühike, kergete süstetorgetega viiakse aktiivained, mis sisaldavad vitamiine, mineraale, aminohappeid, nukleiinhappeid ja koeensüüme, naha keskmisesse kihti ehk dermasse. Mesoteraapiat soovitame naha vananemise ennetamiseks, …

Loe edasi siit

PÜSIMEIK

PÜSIMEIK

Püsimeik ehk mikropigmentatsioon teeb naise elu lihtsaks, hoides kokku väga  väärtuslikku aega. Püsimeik võimaldab naisel tunda ennast enesekindlalt  olukordades kus tavaliselt meigi kandmine on võimatu (saun, ujumine jne.)
Püsimeiki on võimalik teha kulmudele, silmadele või huultele. Värvi valik on lai ja värvi valikul arvestatakse individuaalselt iga inimese naha tooni, silma- ja juuksevärviga.

Loe lisaks siit

RF-LIFTING

Efektiivne naha noorendamine ja pinguldamine kõrgesageduslike raadiolainete abil. RF Lifting aparaadi abil toimub kudede sügavsoojendamine, mille käigus aktiveerub kollageeni tootmine. Samal ajal kui raadiolained soojendavad sisemisi kudesid, on naha pealmine kiht (epidermis) kaitstud jahutava geeliga.

Protseduuri tulemused:
– nooruslikum välimus;
– pinguldatud ning sile nahapind;
– paranenud nahastruktuur.

Protseduur on täiesti valutu. Tõhusalt mõjub kuurina 5-10 protseduuri. Tulemusi on näha juba peale esimese protseduure. See on üks tõhusamaid protseduure just vananeva ja isegi juba välja kujunenud kortsudega naha korral.

Sobib ka ühekordseks protseduuriks enne tähtsat sündmust, et nahk oleks pinguldatud ning hoolitsetud.

PRP Plasmalifting

PRP Plasmateraapia, mida nimetatakse ka Kim Kardashiani järgi Vampire Facialiks(vampiirihooldus) on naha noorendamise ja pinguldamise metoodika, mille puhul kasutatakse naha noorendamiseks ja raviks patsiendi enda täiesti naturaalset ainet – sinu enda vere plasmat (trombotsüütide ehk verekomponentidega rikastatud ja kasvuhormoone sisaldavaid verevalke). See meetod on mõeldud kõigile, kes soovivad läbi teha naturaalset ja allergiavaba noorenduskuuri, protseduuril puuduvad vastureaktsioonid.

Mis on PRP Plasmateraapia?

Loe edasi siit

Ilusüstid

Täitesüstid
Vanemaks saades väheneb nahas olev naturaalse kollageeni ja elastiini hulk, sest rakkude võimekus neid noorendavaid aineid toota väheneb. Nahk muutub kuivemaks, õhemaks ja ei suuda enam endise võimekusega taastuda.

Täitesüste kasutatakse kortsude silumiseks, näojoonte korrigeerimiseks ja naha noorendamiseks. Täitesüstide koostisaineks on kehaomane hüaluroonhape.

Edasi loe   siit

LPG vaakummsaaz

LPG massaažimeetod (kasutusel aastast 1986) on oma nime saanud meetodi leiutaja, prantsuse inseneri Luis Paul Guitay eesnimetähtedest. LPG omapäraks on kudede tõstmine vaakumi abil ning õrn masseerimine kokkupressitud siidist rullikute abil. LPG massaaži teostatakse LPG aparaadiga läbi spetsiaalse kostüümi või sukapükste. Massaaži otsikud ning vaakumi tugevus valitakse vastavalt massaaži eesmärgile.
LPG MASSAAŽI TOIMED
Kudede tõstmise ning rullimise abil saavutatakse vere- ja lüm-firinge paranemine. Paraneb naha, nahaaluskoe, sidekoe ja lihaste üldine seisund.
LPG üldmassaaži käigus masseeritakse kogu keha, sealhulgas jalatallad, kus paiknevad refleksogeensed tsoonid. 

Edasi loe   siit

PERSONAL

Dr. Riina Raudsik

Personaalne ennetav meditsiin

Katri Kirsileht

Administraator

Dr. Andres Lindmäe

Spordiarst - Traumatoloog

Dr. Olga Bõstova

Osteopaat

Aili Lindmäe

Hingamisterapeut

Raivo Hiiemaa

Selja-ja liigeste eriravi

Julia Aron

Osteopaat

Anneli Haponen

Lümfiterapeut