fbpx

@ Villa Medica

Mesoniidid – mittekirurgiline facelift

MESONIIDID (Jaapan)
Thread (niit – inglise keeles), lift aga vastavalt ülestõstma. Seega, thread lift on kudede ülestõstmine, korrigeerimine spetsiaalsete kirurgiliste niitide abil. Esteetilise kirurgia alases kirjanduses antud meetodi puhul kasutatakse sünonüüme alternatiivne, veretu, armivaba või “nädalavahetuse facelift”.
Organismi vananemise, geneetilise, gravitatsiooniprotsesside toimel nõrgenevad kudedes kollageenik
iudude ja elastiini vahelised sidemed, mille tulemusena naha struktuur muutub.

Kellele sobib Thread lift meetod?
Naisele ja meestele vanuses 40-60 aastat ja nendele, kes soovivad efekti, mille tulemus püsiks kauem kui täite- ja botulismitoksiini süstude tulemus pakkuda suudab. Sobib ka neile, kes ei ole soovi nii trastilist sekkumist nagu traditsiooniline kirurgiline ilulõikus (otsmiku plastika, näo ringlõikus, kaelakortsude korrektsioon jt).

Mesoniitide (Thread lift) meetod on ohutu, efektiivne protseduur, mille abil saab anda näole värskema, loomulikuna mõjuva välimuse. Metoodika pakub innovaatilist, minimaalselt invasiivset lähenemist, et tagada patsiendile näo ringlõikuse sarnane tulemus (kuid ei asenda traditsioonilist näo ringlõikust).
Meetodi kohaselt viiakse peened transparentsed niidid naha alla piirkonda mida soovitakse korrigeerida. Tavapäraselt  on korrigeeritavaks piirkonnaks näo keskosa, otsmiku- ja kaelapiirkond. Korrigeeriv niit sisaldab väikeseid konksukesi, mis haakuvad ümbritsevatesse kudedesse, mille abil toimubki kudede ümberpaigutamine (ülestõstmine).
Üldjuhul toimub protseduur kohalikku tuimestustehnikat kasutades. Liftingu efekti kestvus on individuaalne , keskmiselt 2-3 aastat.

 

Kirjuta kommentaar