fbpx

@ Villa Medica

LPG vaakummassaaž


LPG massaažimeetod (kasutusel aastast 1986) on oma nime saanud meetodi leiutaja, prantsuse inseneri Luis Paul Guitay eesnimetähtedest. LPG omapäraks on kudede tõstmine vaakumi abil ning õrn masseerimine kokkupressitud siidist rullikute abil. LPG massaaži teostatakse LPG aparaadiga läbi spetsiaalse kostüümi või sukapükste. Massaaži otsikud ning vaakumi tugevus valitakse vastavalt massaaži eesmärgile.
LPG MASSAAŽI TOIMED
Kudede tõstmise ning rullimise abil saavutatakse vere- ja lüm-firinge paranemine. Paraneb naha, nahaaluskoe, sidekoe ja lihaste üldine seisund.
LPG üldmassaaži käigus masseeritakse kogu keha, sealhulgas jalatallad, kus paiknevad refleksogeensed tsoonid. Refleksogeensete tsoo-nide stimuleerimine soodustab organismi ainevahetust ning tugevdab immuunsüsteemi.

ENDERMOLOOGIA EHK LPG TSELLULIIDIMAS- SAAŽ on nahaaluskoe mõjutus, mis elavdab pindmist vereringet, lümfiringet ning stimuleerib lipolüüsi ja ainevahetust.
Endermoloogia tulemusena väheneb tselluliit, paraneb naha ja nahaaluskoe elastsus, intensiivistub jääkainete eemaldumine organismist ning suureneb vastupanuvõime stressile ja haigustele.
LPG massaaž on valutu, kuna rullikud ja vaakumi tugevus valitakse vastavalt koele. LPG massaaž on meeldiv ja rahustav.
Endermoloogiat teostatakse üld-massaažina, enam tähelepanu pööratakse probleemsetele piirkondadele. Ühe protseduuri kestvus on umbes 45 minutit. Aktiivne kuur võiks toimuda ülepäeviti 10 korda, vajadusel jätkatakse 1…2 korda

LPG NÄOHOOLDUS stimuleerib näonahka. Hooldada võib ka tundlikku nahka. Hoolduskuuri tulemusena suureneb kollageeni ja elastiini hulk nahaaluskoes. Nahk pinguldub, kortsud vähenevad ning silenevad, nahk muutub pehmemaks, elastsemaks ja säravamaks. LPG näohooldusega on võimalik vähendada topeltlõuga.
LPG näohooldusprotseduur kestab 25…30 minutit. Aktiivne kuur koosneb enamasti 5…7 protseduurist (2 korda nädalas)

ARMIHOOLDUS .LPG armihooldus kestab 10…15 minutit.
Armihooldusesse võib tulla, kui arm on vähemalt 1 kuu vana. Hoolduskordade arv ning sagedus sõltub armi suurusest ja ulatusest. Üle nelja aasta vanused armid reeglina enam ei muutu. Armihoolduse tulemusena muutub armkude elastsemaks, heledamaks ja vähem silmatorkavaks.
Tursed
LPG teraapiale alluvad hästi venoosse vereringe häiretest või lümfiringe häiretest tingitud tursed. Rasketest südame- ja neeruhaigustest tingitud tursete alandamiseks LPG ei sobi (vt vastunäidustused!).
Valud
Kudede pingest tingitud valud vähenevad tänu kudede lõõgastumisele – vaakumiga tõstetakse kudesid, rullikud masseerivad hellalt. Erinevate tehnikatega on võimalik mõjutada nii pindmisi kui ka sügavamal asetsevaid kudesid. Palju abi on saanud fibromüalgiat põdejad.

LPG MASSAAŽI VASTUNÄIDUSTUSED
LPG massaaži vastunäidustused on samad, mis teiste massaažiliikide puhulgi.

Üldised vastunäidustused:
· Pahaloomulised protsessid
· Ägedad põletikulised haigused
· Antikoagulantravi
· Perifeerse vereringe häiretega diabeet
· Rasked südamehaigused
· Rasked neeruhaigused
· Rasedus
Lokaalsed e paiksed vastunäidustused:
· Haavad
· Songad
· Veenilaiendid
· Nahapinnast kõrgemad sünnimärgid

Ülalnimetatud piirkondi ei masseerita, muud piirkonnad on lubatud. Massaaži tulles informeerige oma massööri lokaalsete vastunäidustuste olemasolust!

Konsultatsioon tasuta!

Tutvu Iluteenuste kliiniku poolt pakutavaga siit

Kirjuta kommentaar