fbpx

@ Villa Medica

Mesoteraapia


MESOTERAAPIA

Unikaalne nahka värskendav ja noorendav protseduur kirurgilise vahelesekkumiseta. Naha elastsuse suurendamise eesmärgil on välja töötatud  Stylage Hydro ja Hydro Max, mida süstitakse nahka mesoteraapia põhimõttel, et nahk saaks tagasi talle omase jume ja värskuse. Protseduur on kiire ja taastumisaeg on lühike, kergete süstetorgetega viiakse aktiivained, mis sisaldavad vitamiine, mineraale, aminohappeid, nukleiinhappeid ja koeensüüme, naha keskmisesse kihti ehk dermasse.

Toimib hästi ka tselluliidiravis. Efektiivsus seisneb kindlasti ka selles, et toimeained süstitakse otse rasvkoesse, kus need suudavad rasvarakke kiiremini ja tõhusamalt lõhustada.

Mesoteraapiat soovitame naha vananemise ennetamiseks, väikeste kortsukeste tasandamiseks näol, kaelal ja dekolteel, kahvatu jume korral, rasuse ja poorse naha puhul, nahalööbe raviks (mitte ägedas staadiumis) ning enne ja pärast plastilist operatsioone, või kombineeritult happekoorimistega. Samuti on väga efektiivne tselluliidiravis.

Soovitav ravikuur näole on 1 seanss nädalas 1 kuu jooksul. Toetava kuurina 1 seanss iga 2-3 kuu tagant.

Miks seda protseduuri soovitame:
– suurepärane nahka stimuleeriv ja elustav toode, mis hooldab efektiivselt väsinud, kortsudega, lõtvunud või õhukest nahka aga ka päikesekahjustustega või tugevalt dehüdreerunud nahka.
– tegemist on leebe raviga, mis võimaldab üheaegselt hooldada suurt nahapinda. Koos muude meetoditega kasutatult aitab ennetada naha vananemist ning isegi vähendada juba ilmnenud kahjustusi.

– Ulatuslik ravi raku niiskustaseme tasakaalustamiseks ning biokeemiliselt ja bioloogiliselt terveks rakuloomeks
– vananemisvastase toimega, tagab naha hea seisundi, võitleb naha lõtvumisega.
– efektiivne homogeenne segu erinevatest mikstuuridest, mille kasutamisega ei kaasne negatiivseid kõrvaltoimeid.
– sobib kõigile nahatüüpidele, andes tõhusa panuse võitlusse vananemisilmingutega (nt kollageenkiudude vähenemine ja mikrovereringe halvenemine).
– võimaldab vajalikel ainetel jõuda koheselt ja valutult “abivajavate” kohtadeni nahas.
– taastab stressis naha tasakaalu. Vähendab väiksemaid kortsukesi. Parandab suitsetajate või hooldamata naha ebaühtlast tuhmi jumet.
– aitab saavutada raku ideaalset niiskustasakaalu ning tagab bioloogiliselt ja biokeemiliselt terve rakuloome.
– tänu 1%-lisele hüaluroonhappe sisaldusele võib toodet soovitada ka väikeste kortsude täitmiseks nt silmaümbruspiirkonnas, mille seisund paraneb juba ühe või kahe kasutuskorra järel. Sügavamate kortsude (nt ilmekortsud kulmude vahel jt) puhul nõuab märgatavate positiivsete tulemuste saavutamine suurema arvu hooldusi.

  • protseduur ei vaja tuimestamist
  • ei tekita arme

  • täpselt doseeritud homöopaatilised toimeained stimuleerivad organismi enda paranemisvõimet ja ei koorma organismi mürgiste ainetega

NB! Mesoteraapiat ei soovitata rasedatele või akne akuutsete vormide all kannatavatele naistele.

Lifting koostisse kuuluvad kõrgkvaliteetsed looduslikku päritolu komponendid.

Soovituslik kuur:

1 kord nädalas ühe kuu vältel.

Tutvu ka teiste Iluteenuste kliiniku teenustega siit

Kirjuta kommentaar