fbpx

@ Villa Medica

Detox puhastus


Detox puhastus jalavanni meetodil. Jalavanni vesi laetakse ioonidega, mis on võimelised koheselt rakkudesse neelduma. Need asuvad tasakaalustama rakkude loomulikku olekut, mis võib olla kahjustatud ebasoodsate tingimuste tõttu. Tasakaalustatud rakk saab jätkata elutähtsaid operatsioone nagu näiteks molekulide neeldumise kontrollimine ja jääkainete eemaldamine neist endist.

MÜRKAINETE EEMALDAMINE DETOX JALAVANNI ABIGA

Hooldus tasakaalustab keha positiivseid ja negatiivseid ioone ja seega kiireneb toksiinide hävitamine organismis.Tasakaalustatud rakk saab jätkata elutähtsaid operatsioone närvi- ja seedesüsteemis.
Peale puhastumist tõuseb nii vaimset kui füüsilist energiatase. Inimene tunneb end erksamana, kaovad unetus, peavalud, seedesüsteem normaliseerub.

DETOX JALAVANNI ABIGA ON VÕIMALIK :

parandada tervist

taastada energiat, vabaneda peavaludest

aidata kaasa kaalulangetamisele

hõlbustada seedimist

puhastada nahka

leevendada hingamisteede probleeme (astma )

parandada unereziimi

leevendada liigesevalusid

aeglustada vananemisprotsessi

eemaldada ebameeldivat kehalõhna ja hingeõhku

leevendada toiduallergiat

PROTSEDUURI KÄIK:

Soovituslik protseduuride arv on 5-8, minimaalselt 2 x nädalas. Kuuri võib korrata 3-6 kuulise intervalliga või kord kuus. Protseduuri kestvuseks on täiskasvanutel 30, lastel 15 minutit. Protseduur sobib nii naistele kui meestele. Protseduuri kestel ilmub vees teatud hulk anorgaanilisi jääkaineid. NB! Protseduuri ajal tuleb juua klaas vett. Samal päeval vähemalt 1,5 liitrit vett, kuna enamus toksiine eemaldub neerude ja naha kaudu 4-6 tunni jooksul pärast protseduuri

VASTUNÄIDUSTUSED:

südame arütmia või stimulaator, rasedus, siirdatud organid, jalahaavad, epilepsia, kasvajad.

Kirjuta kommentaar