fbpx

@ Villa Medica

UUDIS!

Facelift ilma kirurgilise sekkumiseta Jaapani MESONIIDID
Thread (niit – inglise keeles), lift aga vastavalt ülestõstma. Seega, thread lift on kudede ülestõstmine, korrigeerimine spetsiaalsete kirurgiliste niitide abil. Esteetilise kirurgia alases kirjanduses antud meetodi puhul kasutatakse sünonüüme alternatiivne, veretu, armivaba või “nädalavahetuse facelift”.

Mesoniitide (Thread lift) meetod on ohutu, efektiivne protseduur, mille abil saab anda näole värskema, loomulikuna mõjuva välimuse. Metoodika pakub innovaatilist, minimaalselt invasiivset lähenemist, et tagada patsiendile näo ringlõikuse sarnane tulemus (kuid ei asenda traditsioonilist näo ringlõikust).
Meetodi kohaselt viiakse peened transparentsed niidid naha alla piirkonda mida soovitakse korrigeerida. Tavapäraselt  on korrigeeritavaks piirkonnaks näo keskosa, otsmiku- ja kaelapiirkond. Korrigeeriv niit sisaldab väikeseid konksukesi, mis haakuvad ümbritsevatesse kudedesse, mille abil toimubki kudede ümberpaigutamine (ülestõstmine).
Üldjuhul toimub protseduur kohalikku tuimestustehnikat kasutades. Liftingu efekti kestvus on individuaalne , keskmiselt 2-3 aastat.

Küsi infot info@villamedica.com

Kirjuta kommentaar