fbpx

@ Villa Medica

TÖÖTUBA NAISTELE 22.02.2020

Harjutused vaagnapõhjale ja kõhule 22.02. kell 10.30-13.00

Registreerumine:info@villamedica.com;

telef. 44 27 121: 55 27 131

Töötoa viib läbi Katri Ristal. Info tema kohta leiate siit: https://www.minaolenginaine.ee/

Kujuta ette, et naise keha on nagu anum.
Vaagnapõhi moodustab selle anuma põhja.
Korsett, sh kõht moodustab anuma seinad.

Lekkeprobleemid, raskustunne alakõhus, ette-võlvuv kõht, diastaas, valu alaseljas, ebamugavustunne või valu vahekorra ajal, orgasmi puudumine – need kõik viitavad sellele, et võiksid oma kõhu- ja vaagnapõhjalihastele pisut enam tähelepanu pöörata.

Sind ootab ees praktiline töötuba, kus lisaks teooriale on põhirõhk harjutustel ja ennekõike sellel, kuidas oma keha igapäevaste tegevuste ajal toetada. Õpime selgeks praktilised harjutused mis aitavad nii probleeme ennetada kui neid leevendada ja ravida.

vt ka artiklit Ohumärgid “seal all”
https://www.minaolenginaine.ee/2019/10/13/ohumargid-seal-all/

Vaagnapõhi:
kus vaagnapõhi asub, mis on tema funktsioonid, kuidas vaagnapõhi mõjutab naise (intiim)tervist, enesehinnangut ja energiataset, millised on enamlevinud probleemid ja kuidas neid ennetada/leevendada/ravida, kuidas vaagnapõhja treenida (sh nii lõdvestada, venitada kui pingutada), millisel juhul pöörata tähelepanu pingutamisele ja millisel juhul lõdvestamisele. Harjutused ja praktikad + nõuanded, kuidas end igapäevastes situatsioonides (tõsutes, midagi tõstes, vmt) toetada.

Kõht:
miks see kõht ikkagi välja punnitab, kas sul on diastaas või lihtsalt nõrgad kõhulihased, kuidas kõht mõjutab selja tervist, kuidas kõhulihaseid treenida ja oma keha erinevate tegevuste ajal toetada.

Hingamine:
kas ja miks võiks naine üldse hingata ja kuidas seda teha nii, et sa päriselt ka hingad ja suudad end lõdvestada. Ja mida ikkagi teha siis, kui ärevus on nii suur, et hingamine on täitsa ununenud.

Juhendab kogemusnõustaja, hormoon- ja joogaterapeut, võimlemisõpetaja Katri Ristal

Osalustasu 25€
Registreerumine ja täpsem info@villamedica.com

NB! Peale üritust võimalus ka individuaalkonsultatsiooniks. Selleks tuleb eraldi registreeruda juba varem. Üritusel osalejatel on konsultatsiooni hind 30 EUR , teistel 55 EUR

Kirjuta kommentaar