fbpx

Single team

Dr. Andres
Lindmäe

Spordiarst - Traumatoloog

Minu põhipädevused on ortopeedilised probleemid – lihas- ja liigesvalud. Olen töötanud opereeriva traumatoloogina ja USA-konsulteeriva ortopeedina ja taastusraviarstina ning peaarstina Villa Medica erakliinikus. Oman head ettekujutust integratiivse holistilise (tervikliku) meditsiini lahenduste leidmiseks ja sobin Teie abiliseks, et leida parim lahendus tugi-liikumisaparaadi probleemide puhul. Enamasti ei ole vaja keemilisi tablette, hormoonsüste ja operatsioone, ka kulunud liigest on võimalik tervendada ilma proteesi panemata. Üllatavalt palju saab teha videopildi vahendusel, paljudel juhtudel ei pea otseselt inimest diagnoosimiseks isegi mitte katsuma. Oma poja keerulise randmeluu mõra diagnoosisin Brasiilias olles videopildi abil.

Broneeri julgelt videokonsultatsioon ja saad mugavalt kiire ning pädeva abi.

Videokonsultatsioon

Tänapäeval on suuremale osale terviseprobleemidest võimalik leida lahendust kodunt lahkumata – pakume uudse võimalusena konsultatsiooni videokohtumise teel. Maailma kogemus näitab, et see on väga tõhus ning hoiab kokku kliendi aega ja on igati mugavam.

Videokohtumiseks on vajalik:

  • veebikaamera ja mikrofon;
  • kvaliteetne internetiühendus

Suhtlus toimub kokkulepitud ajal videopildi vahendusel Zoom keskkonnas. Pärast broneeringu kinnitamist saadetakse teile link videokonsulatatsioonil osalemiseks.

Eriala / mured: ortopeedi konsultatsioon, seljavalu