fbpx

Single team

Anneli
Haponen

Lümfiterapeut

Olen praegu ainuke diplomeeritud lümfiterapeut Pärnus. Lisaks pikale kogemusele ning teadmistele ravimassaažide ja lümfiteraapia alal, tegelen ta ka koolitajana.

Lümfiteraapia on väga vajalik inimestele kellel on erinevad paistetused ja tursed (erinevad traumade järgsed paistetused, väänamised, luumurru järgsed paistetused, rasedusaegne jalgade paistetus, krooniliste liigesehaigustega kaasnev paistetus, operatsioonide järgsed tursed, mis võivad ilmneda keha eri paigus või üle kogu keha jne.

Lümfiteraapiat soovitan ka enne planeeritud (ilu)operatsioone ja operatsioonide järgsete tursete ennetamiseks ja haavade kiiremaks paranemiseks, see tagab kiirema paranemise ja taastumise.

Lümfiteraapia on paljude inimeste jaoks ülioluline teraapia. See on vähihaigete peamine taastusravi, kuna tihti eemaldatakse operatsioonide käigus lümfisõlmi ja selle tagajärjel võivad tekkida erinevad tursed.

Ootan Teid kui olete mures paistetuse ja tursetega. Samas olete oodatud lõdvestuma ja nautima ka minu poolt pakutavat massaaži.