fbpx

Single team

Aili
Lindmäe

Hingamisterapeut

Terviseprobleemid, eelkõige aga hingeprobleemid nagu ärevus ja depression, on tihedalt seotud alateadvuses peituvate kunagiste läbielamiste ja psühholoogiliste traumadega. Lapsepõlves oleme me kõik väga haavatavad, sest sõltume täielikult teistest inimestest ja seega sellest, kui teadlikud need inimesed on ja kas nad on ise oma lapsepõlve tervendanud. Probleemi saab lahendada juhtunu nähtavale toomise ja tervendamisega.

Maailma ühe tuntuima hingamisterapeudi (Binnie A. Dansby) õpetus (Algallikka Protsess ja Hingamistöö) töötab mõtte ja hingamisega. Mina olen tema õpilane ja oma lapsepõlve ja sündi selle õpetuse alusel tervendanud. Õpetus on väga unikaalne ja soovitan seda kõikidele inimestele, sest sellest saab alguse omaenda elu ja tervise eest vastutuse võtmine ja oma elu teadlik loomine.

Algallika Protsess ja Hingamistöö on minu teraapia aluseks kuid kombineerin ka muid teraapiaid ja tehnikaid ja olen loonud oma TERVENDAVA HINGAMISE programmi, mis loob veelgi suuremaid võimalusi erinevate klientide probleemide lahendamiseks.

Minu lähenemine on medikamentidevaba ja väga tõhus. Programm sisaldab ka õige toitumise ja õige liikumise aluseid, elustiili korrigeerimist ja teadlikkuse tõstmist. Kõik terviseprobleemid on vähemal või suuremal määral seotud ebaõige hingamisega, seetõttu on ka igapäevase hingamismustri korrigeerimine oluline teraapia osa.

Tulemuseks on korrastatud ja hästi voolav, rahuldust pakkuv elu, kus inimese potentsiaal on maksimaalselt avatud. Iseenesestki mõista on see inimene hea tervise juures 🙂

Broneeri
Videokonsultatsioon

Teraapia videokohtumise teel

Kogemus näitab, et see on väga tõhus ja mugav ning hoiab kokku kliendi aega. Esmakohtumiseks vali alati ESMANE SEANSS, mille kestvus on 3 tundi, edaspidi KORDUV SEANSS, kestvusega 2 tundi. Juba esmase seansi järe tunnete ennast tunduvalt paremini, aga uue mustri loomine vajab regulaarset kordamist, ainult nii saab tõelisi ja kestvaid tulemusi luua.

Videokohtumiseks on vajalik:

  • veebikaamera ja mikrofon;
  • kvaliteetne internetiühendus

Suhtlus toimub kokkulepitud ajal videopildi vahendusel Zoom keskkonnas. Pärast broneeringu kinnitamist saadetakse teile link videokonsulatatsioonil osalemiseks.

Eriala / mured: depressioon, hingamisteraapia, ärevus, ärevushäire, stress, unehäired