fbpx

@ Villa Medica

Taasturavi


Ükskõik mis probleem kuskil kehas on, on probleem tegelikult kogu organismis ja olukorra lahendamine nõuab terviku taastamist! Seega, et tervendada Teie liigeseid, on vaja tervendada ja tasakaalustada kogu keha, selleks on vajalik Teie elustiili ja toitumisharjumuste korrektsioon, et parandada seedimist, vähendada põletikku kehas ja parandada liigeskõhre toitumist.

Väga tähtis kogu tugi liikumisapaaraadi seisukord. Vaja on parandada Teie liigeste ja kogu keha biomehhaanikat (ning liigeste ja lihaste funktsiooni), selle parandamiseks on tarvilikud kätega tehtavad ravid nagu osteopaatia, manuaalteraapia, kiropraktika ning erilised mobilisatsiooni- jamanipulatsioonitehnikad, mis teie liigesed kogu kehas paremini liikuma panevad. Ei saa ravida liigest ilma ravimata teda ümbritsevaid lihaseid, seepärast liigeste ravikompleksis oluline osa massaazil, venitustehnikatel ja eriharjutustel.

Taastusravi arsti poole saab pöörduda järgmiste tugiliikumiaparaadi kaebustega:
Lihas-, liiges- ja närvivalud
Selja-, kaela-, õla ja põlvevalud
Skolioos
Erinevate traumajärgsete seisunditega.

Arsti poole pöördume kui meil on kaebused kuid me ise ei tea millest need tulenevad. Tihti on probleem juba krooniline ja kujunenud muudki komplikatsioonid.

Taastusravi arst vaatab teid üle, vaatab ka eelnevalt tehtud pildid pildipangast üle, tutvub teie haiguslooga ja analüüside tulemustega, vajadusel suunab tegema uusi analüüse.
Arst koostab ka raviplaani. Võite vajada probleemi lahendamiseks erinevate spetsialistide poolt pakutavat koostööd. Tugi liikumisaparaadi tervendamist toetame osteopaatia ja teiste manuaalsete eriravide, ning muude vajalike teraapiate läbi.

Tutvu ka teiste Liigese ja Liikumise kliiniku teenustega siit

Kirjuta kommentaar