fbpx

@ Villa Medica

Meie Tantsime Oma Südamed Avatuks

Meie tantsime oma hormoonid paika kolmapäeviti kell 17.30.-19.00 ja reedeti 10.00.-11.30.

NB! Kõigil, kes soovivad liituda, on eelnevalt vajalik tulla konsultatsioonile, et välja selgitada tervendamist vajavad probleemid ja leida sobivaim harjutuskava. Konsultatsioonil tutvume ka harjutustega ja hingamistehnikatega, mis kuuluvad harjutuste juurde.

Hormonaalse tantsu looja on baleriin Gabriella Steiner (sünd 1930 a., elab veel).Ta oli sportlike vanemate laps. Kord lapsepõlves kui ta oli 5 aastane, jäi ta raskelt haigeks. Tal oli kõrge palavik ja keegi ei teadnud mis tõbi see on. Tema vanemad ravisid ta terveks harjutuste ja ujumisega. Juba varajasest lapsepõlvest oli talle selge, et keha tervenemine on võimalik läbi õigete füüsiliste harjutuste. 

Sealt tema teekond tervendava tantsuni algaski. Peale selle, et ta oli klassikalist ja modernset balletti õppinud ja andekas baleriin, lõpetas ta Meditsiiniülikooli õppides füsioteraapiat , hiljem õppis ta lisaks veel joogat, refleksioloogiat ja hõimurahvaste viljakustantse. Oli tuntud professori assistent ja pühendas 10 aastat uurimustööle, mille põhjal hiljem lõi harjutuste programmi hormoonide tasakaalustamiseks ja reproduktiivorganite tervendamiseks ja lihaste tugevdamiseks.

AVIVA harjutused on ka heaks leevenduseks menopausiga kaasnevatele vaevustele.

AVIVA võimlemisest on abi viljatuse korral.

AVIVA võimlemine aitab läbi hormoonide tasakaalustamise langetada kehakaalu ja anda kingituseks lisaks heale tervisele ja õnnetundele ka ilusa ja toonuses keha.

Kuula Aili Lindmäe raadiovestlust üleminekuperioodist saates Mina Olengi Naine

Kirjuta kommentaar

2 Comments

  1. See võimlemine on küll suurepärane, keha on palju palju paremas vormis juba mõne tunniga ja kaal kukub ka.

    1. Jaaa, see on suurepärane võimalus hoida oma ideaalkaalu, olla endaga sügavas ühenduses ja jagada oma sügavamat olemust kõigil tasanditel.