fbpx

@ Villa Medica

Liigeste Taastamise Programm

TÄHELEPANU, kellel on põlve- ja/või puusaliigese kulumine (artroos) – meie unikaalne Liigeste Taastamise Programm võimaldab Teie kaebusi oluliselt leevendada ning edasi lükata ja isegi vältida liigese proteesimise vajadust! Võta ühendust.

PÕHITÕED:

Ükskõik mis probleem kuskil kehas on, on probleem tegelikult kogu organismis ja olukorra lahendamine nõuab terviku taastamist! Seega, et tervendada Teie liigeseid, on vaja tervendada ja tasakaalustada kogu keha, selleks on vajalik Teie elustiili ja toitumisharjumuste korrektsioon, et parandada seedimist, vähendada põletikku kehas ja parandada liigeskõhre toitumist.

Väga tähtis kogu tugi liikumisapaaraadi “biomehhaanilise keti” seisukord. Vaja on  parandada Teie liigeste ja kogu keha biomehhaanikat (ning liigeste ja lihaste funktsiooni), selle parandamiseks on  tarvilikud kätega tehtavad ravid nagu osteopaatia, manuaalteraapia, kiropraktika ning erilised mobilisatsiooni- jamanipulatsioonitehnikad, mis teie liigesed kogu kehas paremini liikuma panevad.   Ei saa ravida liigest ilma ravimata teda ümbritsevaid lihaseid, seepärast liigeste ravikompleksis oluline osa massaazil, venitustehnikatel  ja eriharjutustel.

Programm kestab kokku kolm kuud, see on minimaalne aeg, et saavutada muutusi Teie liigestes. Muidugi võite märgata positiivseid muutusi juba varem.

PROGRAMM SISALDAB

Arsti konsultatsiooni, mille käigus tehakse selgeks teie probleemi olemus,  ja  määratakse vajalik ravi

Üldtervise diagnostika, toitumise ja elustiili korrektsiooni

Tugi liikumisaparaadi tervendamist osteopaatia ja teiste manuaalsete eriravide,  ning muude vajalike teraapiate läbi

 

HEAD TERVENEMIST!

 

 

Kirjuta kommentaar

1 Comments

  1. Võtab kaua aega, aga toimib. Mulle on korduvalt liigesesüste tehtud enne, aga need on aidanud vaid ajuti ja olen kuulnud, et kõhrele need teevad hoopis liiga.