fbpx

@ Villa Medica

Ilusüstid


Täitesüstid
Vanemaks saades väheneb nahas olev naturaalse kollageeni ja elastiini hulk, sest rakkude võimekus neid noorendavaid aineid toota väheneb. Nahk muutub kuivemaks, õhemaks ja ei suuda enam endise võimekusega taastuda.

Täitesüste kasutatakse kortsude silumiseks, näojoonte korrigeerimiseks ja naha noorendamiseks. Täitesüstide koostisaineks on kehaomane hüaluroonhape. See aine sisaldub kõigis elavates organismides ning tema ülesandeks on siduda vett, tagada nahale toonus ja elastsus. Protseduur on kiire ning tulemus püsib 6-12 kuud.

Piirkonnad, mida täitesüstiga saab korrigeerida on suuümbruse kortsud, huuled, nasolabiaalkortsud, põsesarnad ning lõuajoon

Villa Medicas kasutame kvaliteetseid Facille ja Juvederm täitesüste.
Protseduuri teostab dr. Janno Atna.

Botuliintoksiin kortse ennetavad süstid
Botuliintoksiin on looduslik puhastatud proteiin, mida kasutatakse kortse ja kurde tekitavate näolihaste ajutiseks lõdvestamiseks.
Botuliintoksiini saab kasutada paljudel juhtudel. Peamiselt kasutatakse seda nahale noorema ilme andmiseks ja peenete joonte ja kortsude vähendamiseks näopiirkonnas. Botuliintoksiini süstitakse lihastesse, et lõõgastada lühiajaliselt mõõdukaid kuni sügavaid kortse, näiteks kulmude vahel, ning seda võib süstida ka silmade ümbrusesse, et parandada mõõdukaid kuni sügavaid “kanavarbaid”.

Tulemuste kestus võib olla erinev, kuid üldiselt jääb see vahemikku neli kuni kuus kuud ja erandjuhtudel isegi kuni aasta.

Protseduuri teostab dr. Janno Atna.

Tutvu ka teiste Iluteenuste kliiniku teenustega siit

Kirjuta kommentaar