Home

Villa medica

Eng  |  Rus  | Est | Fin | Sve |  Deu
 

Uudised ja eripakkumised

Oleme suvepuhkusel 17.07 - 30.07!

Kallid kliendid , sõbrad!

Kaua oodatud suvi ja puhkuste aeg on käes! Villa Medica puhkab , uksed on suletud 17.07 - 30.07.2017 kuid vastame teie meilidele 3 tööpäeva jooksul ja telefonitsi registreerime vastuvõttudele teisipäeviti ja neljapäeviti kl 10:00 - 13:00.

 

Kena ja nauditavat suve teile kõigile!
Ole looduses, meres ja metsas ja nii palju kui võimalik. Käi paljajalu ja istu ja pikuta maa peal. Söö looduse ande. Hinga päriselt! Armasta!

 

Uute kohtumisteni juba augustis!

Teie Villa Medica!

 

 

 

HELIRAVI EHK VIBROAKUSTILINE TERAAPIA NÜÜD KA PÄRNUS.

Vibroakustiline teraapia (VAT) on heliravi meetod, mis põhineb madalsageduslikul  siinushelil (vahemikus 30-120 Hz) mis edastatakse helivibratsioonina spetsiaalse voodi kaudu. Kaasaegse VAT alusepanijaks on Norra päritolu terapeut Olav Skille. Teraapia esimesteks uurijateks ja kasutajateks said Suurbritanniast Tony Wigram ja Eestist Saima Tamm, Eha Rüütel ja Riina Raudsik“.

VIBRAC Keskus (VIBRAC Skille-Lehikoinen Centre for Vibroacoustic Therapy and Research) on VAT arendamis-, koolitus- ja uurimiskeskus, mis asub Soomes Jyväskyläs.

Jüri tervisekeskuses kasutati VAT-d edukalt 26 aastat ja uurimistööde alusel saadi parimad tulemused just laste ravis.

Juunikuu infokiri

Tere armsad huvilised!

Aeg lendab kiiresti, nii kaua oodatud kevad on õitemeres ja peagi käes suvine pööripäev.

Lapsepuhkuselt on  tagasi refleksoloog Maigrit Tikkerbär. Olete kõik oodatud tema juurde teraapiasse ja ärge unustage soovitada väärt teraapiat oma pereliiklmetele, sõpradele. Refleksoloogia ravimeetodist rohkem infot leiate siit.

 

Suveks liigub eksootilisele maale, uudistama sealset eluolu ja ennast kogema uutes energiates, meie armas Jaanika Kukk, kes on meil füsioterapeudina ametis olnud .  Tema asemele on oodata noormeest, kes praktiseerinud siiani Inglismaal. Põnevate kohtumisteni siis temaga :)

Mesoniitide SKYPE konsultatsioon! TASUTA!

Kiire, mugav ja diskreetne võimalus, esteetilise kosmeetika alased konsultatsionid nüüd ka SKYPE vahendusel! Mesoniitid- Aptos  , JBP V Lift  ,  Esteetiline näohooldus ja protseduurid

 

Teenuste kohta rohkem infot leiate meie Iluteenuste lehelt.

Konsultatsiooni aja broneerimine:info@villamedica.com, Iluteenuste FB või helistades 55 27 131

Esteetiline näohooldus Villa Medicas UUS!?

Alates 2016 aasta juulist on meie kliinikus võimalik   kogeda kaasaegseimat iludefektide korrigeerimise meetodi - BDR ehk beauty defect repaire . Koostöös diplomeeritud BDR kosmeetiku Mariliis Merimaaga (Estetic Vipline OÜ ) on nüüd võimalus teil registreerida kosmeetikule aeg Villa Medicas.
Olete oodatud tasuta konsultatsioonile!

 

Alates maikuust alustab vastuvõtte taas refleksoloog.

Image
         
Tere endised ja uued refleksoloogia huvilised. Olen tagasi lapsehoodluspuhkuselt ja ootan teid taas alates maikuust enda vastuvõtule Villa Medicasse.

Kui sind vaevab mõni tervisega seonduv mure või soovid terviseprobleeme ennetada ja hoida head enesetunnet, siis refleksoloogia on selleks hea abivahend.

Kergkaalu rinnaimplantaadid- kas on oma kallimat hinda väärt?

  Image    B-Lite kergekaalu implantaadid erinevad kõikidest teistest silikoonimplantaatidest selle poolest, et nad on kuni 30% kergemad. Sellega kaasnevate hüvede hulka kuuluvad nii kauem kestev kaunis tulemus, vähem valusid selja ja kaela piirkonnas, kiirem taastumine operatsioonist, mugavam sportimine jne. Kas seda räägivad ka patsiendid?

Naturaalne välimus ja tunnetus

Dr.Riina Raudsik Villa Medicas

Image

Kallid kliendid. Meil on hea meel teatada, et hinnatud ja tunnustatud Dr.Riina Raudsik on taas pärnakate päralt alates aprillist.
 
Eravastuvõtud 2 x kuus 11:00  - 15:00   80 € / 60 min

Tunniajasel vastuvõtul teostab arst üldjuhul ka keha diagnostika mille abil on arstil võimalik ära hinnata keha olukorra , annab soovitusi kui tervis vajab turgutamist jagab oma teadmisi ikka sooviga aidata tervis korda.

 

 

Meie Jaanika - füsioterapeut kes pühendunult aitab ka lapsi, kellele pikka elu ei ennustata.

Meil on  siiralt hea meel, et meie heade ja hästi  valitud spetialistide hulgas on märgatud ja tunnustatud "Aasta heategija 2016" tiitliga
füsioterapeut Jaanika Kukke . Tema hoolivust , pühendumust oma patsientidele ei saa täielikult sõnadesse panna kuid hea meelega
kajastame  artiklit, mis ilmus Pärnu Postimees 17.detsember 2016.

Pühendunud lastele, kellele pikka elu ei ennustata

Image

Foto: Mailiis Ollino17. detsember, 2016, Teele Talve, Pärnu Postimees

Syndicate content