Home

Villa medica

Eng  |  Rus  | Est | Fin | Sve |  Deu
 

Nõelravi arst dr. Mihkel Veskimägi vastuvõtud Villa Medicas üks kord kuus

Nõelravi arst Dr. Mihkel Veskimägi vastuvõtud nüüd Villa Medicas!
Nõelraviga saab abi pea-, migreeni-, kaela- ja alaseljavalude, jäsemete valuseisundite, depressiooni, kolmiknärvivalu, tinnituse, ärevushäire, unetuse, kroonilise väsimuse, astma, ishiase, „külmunud õla“,sõltuvusseisundite (suitsetamine, alkohol, söömine, arvutimängu-, kasiino-, nutisõltuvus) korral.

Kui te tulete nõelraviseansile, siis palun :
·   Eemaldage kõrvast kuldehted, k.a valge kuld
·   Ärge kandke kulda kõrva piirkonnas seni kuni nõelad on kõrvas (c.a kolm nädalat)
· Soovituslikult mitte tarbida alkoholi või muid mõnuaineid, mis võiksid kuidagi kahjustada ravi mõju organismile terve raviaja vältel.
·  Kui te olete harjunud hommikuti kohvi jooma, siis soovitame ajutiselt ka selle tarbimise lõpetada kuna võib harjumusest tulenedes, viia teid „libedale teele.“

Protseduurile ei sobi tulla näljasena ega ka pärast rohket söömist. Nõelravi ajal on soovitatav järgida ravitoitumise põhimõtteid. Üleväsimuse korral peaks enne ravile tulekut leidma pisut aega taastumiseks, sest ka protseduur ise väsitab mõnevõrra.

Ravimeetod: Vastavatesse punktidesse kõrvas, pannakse kolm püsinõela, see võtab aega kuni viis minutit. Need pööravad aju tagasi näiteks suitsetamiseelsesse seisundisse. Arstil on abinõu ka neile, kes pelgavad, et suitsetamisest vabanedes lisakilod kohe kohinal tulema hakkavad. Üks nõel pannakse veel lisaks, see kontrollib, et inimene ei hakkaks suitsust loobudes ülemäära sööma.

Nõelad jäävad kõrva (peal on plaaster) seniks, kuni kõrva aktiivsed punktid neid kinni hoiavad. Patsiendid on väga erinevad ja protsessi kestust prognoosida üsna võimatu. "Ühel inimesel võtab see aega mõne nädala, teisel mõne tunni, aga kolmandal mitu kuud. Suitsetamise jätab maha 90-95% nendest, kes seda meetodit kasutavad. Suitsetamisvastaste plaastrite kahjuks räägib see, et psühholoogiliset on inimesel kergem jätta suitsetamisega hüvasti päevapealt, nagu see nõelravi puhul ongi. Plaastritega jändamine tähendab sisuliselt koera saba jupikaupa lõikamist.

PS ! Loobumine peab olema inimese enda kindel soov ning tal peab juba tõesti olema sõltuvus välja kujunenud!

Esmase visiidi hind 40€
korduvvisiit  hind 20€
Sõltuvuste puhul kõik visiidid  40 €

NB! Kui ühel visiidil lahendatakse mitu sõltuvust siis lisandub iga sõltuvuse eest eraldi 20 €