Home

Villa medica

Eng  |  Rus  | Est | Fin | Sve |  Deu
 

Dr.Riina Raudsik Villa Medicas

Image

Kallid kliendid. Meil on hea meel teatada, et hinnatud ja tunnustatud Dr.Riina Raudsik võtab vastu Villa Medicas!

Eravastuvõtud 2 x kuus 11:00  - 15:00   80 € / 60 min

Tunniajasel vastuvõtul teostab arst üldjuhul ka keha diagnostika mille abil on arstil võimalik ära hinnata keha olukorra , annab soovitusi kui tervis vajab turgutamist jagab oma teadmisi ikka sooviga aidata tervis korda.

 

 

Teil on võimalus osa saada Dr.Raudsiku personaalse ennetava meditsiini terveks olemise loengutest, mis toimuvad aeg ajalt Villa Medica erakliinikus. Jälgige meid FB ja siin lehe uudistes või helistage meile 44 27 121, info saamiseks.  Loengutersarja teemadeks on:

Inimene energeetilisest vaatevinklist (baasloeng)
Elu iseloomulikuks tunnuseks on ainevahetus, mille käigus toodetakse energiat, et keha taas üles ehitada. Selleks, et aru saada keha toimimisest, on vaja tunda ainevahetuslikke protsesse, mõista, miks keha võib happelisemaks muutuda ja mida tähendab keha happe-alus tasakaalu (pH) nihe happelisuse suunas.

 

Vee ja toitumise tähtsus keha energeetikas
Meie keha on vesikeskkond, kus toimuvad kõik ainevahetuslikud protsessid. Milline on vee koostis keha kudedes ja milline on sisekeskkonna pH, et optimaalselt toimida ja terve olla. Kuidas keha reguleerib oma happe-alus tasakaalu ja milliseid süsteeme kasutatakse liigse hapestumise puhverdamiseks kehas.
 

Alateadvuse, mälu ja intuitsiooni seos haigustega
Inimene elab ja tegutseb erinevatel andmetel 70-80% alateadvusega, harjunud ja sisseõpitud käitumisega. Loengus käsitleme teemat, kuidas ja miks see nii toimub ning kuidas füüsiline tervis sõltub alateadvuslikust meelest.

 

Põletik, kui keha sisekeskkonna tasakaalustaja
Põletik on immuunsüsteemi rünnak vale sisekeskkonna vastu. Miks immuunsüsteem ründab ja kuidas erinevad koed ja organid reageerivad põletikule? Milline osa on põletiku protsessis miksroobidel? See on huvitav ja mõtlemapanev teema, mis aitab paremini mõista keha loomuliku paranemise mehhanisme.

 

Loengutele eelregistreerimine vajalik!

info@villamedica.com                
44 27 121 või 55 27 131

Osalustasu 15 € /loeng.