Home

Villa medica

Eng  |  Rus  | Est | Fin | Sve |  Deu
 

BDR näohooldus

Image  

BDR Medical Beauty on uudne meetod nahahoolduses, muutes selle siledamaks ja värskemaks, vähendab kortsukesi ja nahadefekte, parandab naha verevarustust.
Bdr on pärit Saksamaalt ja on välja töötatud enam kui 35 aastase rikkaliku praktilise Medical Beauty kosmetoloogia kogemuse ja teadussaavutuste baasil ning seob endasse intensiivsed protseduurid, dermatseutilise nahahoolduse ja meditsiinilise iluravitaseme tulemuse.

Oled oodatud konsultatsioonile, et üheskoos terapeudiga leida just sinule sobiv ja tõhus näohooldus valikust.

 

 

 

 

 

 

 
BDR konseptsiooni alustaladeks on:

- dermatseutiline aktiivhooldusliin
- nanotehnoloogilised toimeained
- täiusliku keemilise koorimise kontseptsioon
- patendeeritud uudsed aparaatsed tehnoloogiad

 
 
 
BDR kombineeritud teraapia taastab näonahka kui tervikut. Ühte protseduuri järjestatakse naha keemiline-bioloogiline koorimine, mikrolihvimine või sügavam dermabrasioon ja mehhaaniline mesoteraapia – stimulatsioon ning naha tervisele ja ilule suunatud dermatseutiline aktiivhooldus.

Teraapia järgselt saab koheselt jätkata igapäevaseid tegevusi. BDR iluprotseduure võib kombineerida samuti klassikaliste lokaalse toimega botluliini- ja täitesüstidega.
Kombinatsioon tagab ilusüstide parema, loomulikuma ja püsivama tulemuse.

 

 

Mõistame, et teil võib olla raske valikut teha  seetõttu on teil võimalus tulla TASUTA esteetilise kosmeetiku konsultatsioonile kus juba terapeut oskab teile soovitada sobivaid meetodeid saatuvamaks teile parima võimaliku tulemuse ja noorusliku välimuse ilma kirurgilise sekkumiseta aastateks.

 

ESTEETILISE NÄOHOOLDUSE  MENÜÜ

Naha hooldus happega     60 min 50 € 

 

Bioloogiline peeling 10% kuni 40% happega, aktiivseerumid, nanotehnoloogiline aktiivmask. Sobib erinevate nahaprobleemide korral nt: pigmendilaigud, miimilised kortsud, kare,ketendav nahk, sarvestunud nahk, ealiste muutustega ja kortsudega nahk, õhuke nahk, rasune ja aknene nahk, nahasistete süstjate kogumitega nahk, ebapuhas nahk.                 

Probleemse naha hooldus     60 min 55 € 

 

 

Bioloogiline peeling koos aparaatse profipeel funktsiooniga.
Sobiv hooldus aknearmidele, kortsudele, rõugearmidele, traumaarmidele( v.a kelloidid),   ebapuhtale nahale, rasusele nahale, poorilisele ja liigsarvestunud nahale.
Vastavalt näidustusele viiakse läbi sobiv bioloogiline koorimine. Järgneb näonaha üldine intensiivne lihvimine Profipeel M ning lokaalselt Profipeel S meetodil. Nahka tasakaalustatakse spetsiaalse probleemse naha seerumi ja aktiivmaskiga, mida saate kasutada veel kodus teraapia jätkamiseks (mask antakse kaasa).
Hoolduse tulemuseks on puhtam nahk ja võtab paremini vastu igapäevase nahahoolduse aktiivaineid. Parima tulemuse saavutamiseks soovitame protseduuri korrata 1 kord nädalas kuus korda.

Nahka elustav hooldus     60 min 55 € 

 

 

Ideaalne hooldus väsinud, kortsudega nahale. Aktiivne värskendav hoolitsus noorendab ja niisutab nahka, korrigeerib naha pigmendimuutusi. Intensiivhooldus sisaldab naha mikrolihvimist. Nahka silub nanotehnoloogiline seerum ning efektmask. Suurepärane lõõgastus koos silmnähtavate tulemustega. Sobiv tõhus hoolitsus ka meeste näonahale.
 

Hooldus parandab naha verevarustust, naha vastuvõtlikuse võimet aktiivainetele. Eemaldab elutuid naharakke, nahajume paraneb.

Mesoteraapia - nahka noorendav ja värskendav hooldus     60 min 55 € 

 

 

Bioloogiline peeling, mehaaniline mesoteraapia, stimulatsioon, naha mikroavade tekitamine, epidermise performatsioon, basaalkihi stimulatsioon.Sobiv hooldus nõrga sidekoega nahale, õhukesele ja peenestruktuurilisele nahale, peenete miimikajoonte tasandamiseks, näopiirkonna erütroosi korral, kõigile kes soovivad naha kvaliteeti ja nooruslikkust taastada, samuti kahvatu jume parandamiseks.
Stimulation XL on mesoteraapia meetod, mis stimuleerib nahka meeldivalt ja valutult, kiirenevad taastumis- ja paranemisprotsessid. Läbi mikronõelte poolt tekitatud mõjutuste, mikrotorgete stimuleeritakse kollageen-elastiinkiudude sünteesi, naharakkude jagunemist. Täiendavalt kiireneb aktiivainete imendumine ja tõhustub toime. Paraneb naha elastsus, näoovaali kontuur on kaunim, nooruslikum. BDR mesoteraapia ei ole valus ja sobib kõikidele nahatüüpidele.

 

Miimikajoonte tasandamine XS stimulatsiooniga     35 € 

 

 

Alternatiiv kortsude täitesüstimisele. Sobilik kliendile kellel on: miimikajooned, sügavad kortsud, kortsud huulte ümbruses. Kasutatakse spetsiaalset seerumit kortsupõhja täitmiseks. Mõju kohene. Sobib ka teha kuurina, siis on effekt püsivam (soovitavalt 6 x kuur, kord nädalas)

 

Nahka stimuleeriv hooldus     75 min 75 € 

 

 

Bioloogiline peeling, mikropeel lihvimine, mesoteraapia, aktiivseerumid, nanotehnoloogiline aktiivmask. Sobilik hooldus kuivale nahale, neile kes soovivad taastada naha kvaliteedi seisundit, peenete miimikajoonte tasandamiseks, õhukesele nahale, tundlikule nahale, atroofilisele nahale....
Hoolduse tulemus: kohene ja intensiivne aktiivainete imendumine, kõikide naha funktsioonide aktiveerimine, kollageeni-ja elatiinitootmise stimulatsioon, miimikajoonte tasandamine, naha elastsuse paranemine, näoovaali kontuuri paranemine, naha regeneratsioon läbi rakkude jagunemise kiirenemise, naha loomulike taastumismehhanismide stimulatsioon,paraneb naha verevarustus

 

Nahka noorendav hooldus     75 min 80 € 

 

 

Täiuslik noorendav hoolitsus, mis parandab naha välimust, tasandab aja-ja vanusemärke ning miimilisi kortse. Iluminutite sisse on reastatud 5 aktiivset noorendavat etappi- bioloogiline koorimine, naha mikrolihvimine, spetsiaalne mikroperforatsioon mikronõelte abil naha pinguldamiseks ja kortsude tasandamiseks, valitud nanoteraapilised seerumid ja aktiivmask.
Sobilik hooldus vananemisest tingitud muutuste korral, kuivale nahale, õhukesele või tundlikule nahale, pigmendimuutustega nahale, kahvatule või tuhmile nahale, toonust vajavale nahale.
Hoolduse tulemus: naha seisund paraneb märgatavalt juba peale esimest protseduuri, miimilised kortsud taanduvad, näoovaali kontuur paraneb, naha elastsus ja toonus paranevad, aktiivained mida kasutatakse hoolduse käigus toetavad ka edaspidi naha nooruse säilitamist, nahk on puhas ja sile ja niisutatud.

 

BDR Intensiivne hooldus MEESTELE     60 min 55 € 

 

 

Spetsiaalne hooldus meeste näonahale. Niisutav, puhastav ja noorendav hooldus sisaldab 3 olulist protseduuri: kerge happega koorimine, naha mikrolihvimine ja aktiivmask/mesoteraapia. Hoolduses loob heaolu lõõgastav nn. relax-seerum, mis vähendab miimilisi kortse silmadel ning suu ümbruses ning taastav aktiivmask.

Sobib ideaalselt noormeestele kellel on ealised nahaprobleemid sh.akne.

 

Image Efektiivsema tulemuse saavutamiseks on soovituslik teha järjestikku 4-6 protseduuri.
Image BDR dermatseutikumid võimaldavad samuti koduse teraapia ja igapäevase aktiivhoolduse       tegemist. Parima tulemuse saavutate koos professionaalse BDR iluteraapiaga.
Image Müügil  ka kinkekaardid!

 

 

Mõistame, et teil võib olla raske valikut teha  seetõttu on teil võimalus tulla esteetilise kosmeetiku konsultatsioonile kus juba terapeut oskab teile soovitada sobivaid meetodeid saatuvamaks teile parima võimaliku tulemuse ja noorusliku välimuse ilma kirurgilise sekkumiseta aastateks.

 

 

 

 

 

MÕISTED JA  TERMINOLOOGIA

Dermatseutikumid e.nahahooldusvahendid  mida kasutatakse naha välimuse parandamiseks omavad ka tõhusat postitiivset füsioloogilist toimet rakutasandil.
Erinevalt tavapärastest kosmeetilistest toimeainetest, jõuavad dermatseutikumid sügavamale nahakihtidesse ja parandavad ka naha füsioloogilisi protsesse.
 
Bdr bioloogiline peeling
Peeling ehk happekoorimine on spetsiaalne naha uuendamise meetod, mis samaaegselt valmistab nahka ette Bdr-i hoolduste järgmisteks etappideks. Selle hooldusega pehmendatakse ja eemaldatakse naha pinnalt elutute rakkude kihid. Seetõttu saavad stimulatsiooni allpool asuvad noored naharakud. Tulemuseks on tunduvalt siledam nahapind ja nooruslikum välimus. Bioloogilist peelingut kasutatakse kõigis Bdr- hooldustes, seega see sobib kõikidele nahatüüpidele.
 

Mikrolihvimine e. kristallidevaba lihvimine
Mikrolihvimise hoolduse käigus eemaldatakse elastselt võnkuva aplikaatori abil naha pinnalt elutud naharakud. Nii valmistatakse nahk ette põhieesmärgiks- vajalike toimeainete imendumise tõhustamiseks naha sügavamatesse kihtidesse.
Selline Mikrolihvimise meetod sobib kõikidele nahatüüpidele, kuna lihvimise tugevust saab reguleerida tundlikusele vastavalt. 

 

Mis on BDR Compact?
Bdr Compact on BDR seade, mille abil teostatakse Bdr  aparaadi hoolduseid, naha mikrolihvimine, naha dermaabrasioon ja naha mesoteraapilist stimulatsiooni. Seadet kombineeritakse erinevate hooldustega, vastavalt kliendi vajadustest, mille selgitab välja iluterapeut.

 

Teostatud on kliinilised ja histoloogilised uuringud. BDR meetodiga saavutatakse tulemused kiiremini, mugavalt ja turvaliselt. Protseduuride tegemisel pole vaja teha tuimestust.

 

Mesoteraapiline stimulatsioon
Stimulatsiooni käigus läbi mikrotorgete, toimub stimulatsioon kollageen-elastiinkiudude sünteesile, mille tulemusel paraneb naha verevarustus, naha toonus ja naha elastsus.
Teraapia ei ole valus ja sobib kõikidele nahatüüpidele.

 

Bdr aktiivhoolduste abil on võimalik vabaneda ilma ilukirurgia abita ebameeldivust tekitavatest iluvigadest. Meetod on tõhus ning kliendi naha seisund ja välimus paranevad erakordselt kiiresti – tulemused on näha juba peale esimest teraapiat. Efektiivseima tulemuse saavutamiseks on soovitatav läbi teha 4-6 protseduurist koosnev kuur ning kasutada BDR i koduseid nahahooldustooteid.
 

BDR meetodi korral on kasutusel kõrgeimad hügieeni ning turvalisuse standardid. Metoodika aparaatsete tehnoloogiate läbiviimiseks loodud teraapiaotsikud on kõik steriilselt pakendatud ning ühekordselt kasutatavad.     

 

Olete oodatud  konsultatsioonile!
Parimat soovides
Image

Mariliis Merimaa
Villa Medica esteetiline kosmeetik