Home

Villa medica

Eng  |  Rus  | Est | Fin | Sve |  Deu
 

Dr.Riina Raudsik alusab vastuvõtte Villa Medicas !

Image      Meil on hea meel teatada, et alates 02.augustist on teil võimalus tulla  Dr.Riina Raudsiku vastuvõtule meie kliinikusse.

Personaalne vastuvõtt 80 € / 1 h  (sisaldab  diagnostikat), kordus vastuvõtt 40 €/30 min

 

Image  44 27 121, 55 27 131       e-mail: info@villamedica.com
Image  Villa Medica

 

Dr Riina Raudsik on pikaajalise kogemusega arst, keda süsteemis nimetatakse tihti kassiks, kes kõnnib omapead. Oma julgete väljaütlemiste pärast on teda palju hukka mõistetud, kuid tema patsiendid hindavad tema pühendumust kõrgelt. Teda on alati huvitanud terviklik tervishoid, kus tõenduspõhine meditsiin ja täiendavad tervenduspraktikad ning inimese enda vastutus tervise eest teevad ühiselt koostööd.

Meie perearst dr Riina Raudsik on ligi 40-aastase staažiga tohter, keda tema kolleegid kas pooldavad või sarjavad „teistmoodi” vaadete pärast. Ometi armastavad patsiendid teda palavalt. Kuna Riina maailmapildis ühenduvad akadeemiline tõenduspõhine meditsiin ja n-ö alternatiivsed tervenduspraktikad, siis on minu meelest dr Raudsiku puhul tegemist pigem suure novaatoriga, kes aitab patsientidel leida õige tee, et oma hädadega nii pro- kui retroaktiivselt ise toime tulla. Lõppeks saame me enda jaoks ise alati enim ära teha, kuid vajame selleks suuniseid. Tore, kui neid jagab kogenud arst, kes on õppinud inimest tundma nagu tema kolleegidki ja samas jaksab ennast täiendada ka teiste vaatenurkadega. (Autor:Tiina Jokinen)

Dr.Riina Raudsik CV

1970. a lõpetanud Tartu I Keskkooli (H.Treffneri  Gümnaasium). Samal aastal astus Tartu Riikliku Ülikooli Kehakultuuri teaduskonda, spordimängude erialale. Mänginud TRÜ naiskonnas korvpalli.

1972. a asus õppima TRÜ arstiteaduskonda, mille lõpetas 1977.a. ravi erialal kirurgina.

1977-1978 a kvalifitseerus internatuuris anestesioloogiks ja 1979. a siirdus tööle Tallinna Kiirabihaiglasse (praegu PERH).

1978-1980 a töötas Tallinna Kiirabihaigla Kiirabijaamas kardioloogilises ja hiljem vastavatud reanimatoloogilises brigaadis.

1984-1986 a õppis kaks aastat ordinatuuris kardioloogiks ja jäi tööle Tallinna Kiirabihaigla I Infarkti osakonda. Töötas ka kardioreanimatsiooni osakonnas kardioreanimatoloogina

1989 a siirdus tööle kodukohta Jürisse, perearst.

 Alates 2004.a. omab ka töötervishoiuarsti kvalifikatsiooni.

1991-st aastast huvitunud ja tegelenud vibroakustilise teraapiaga .

Lõpetanud Tartu Laste Muusikakooli klaveri erialal.

 
Ilmunud raamatud:

     "Stress kui asümmetriline seisund; 2007,A.Paju;R.Raudsik 

     "Stress ja heliravi", 2008, A.Paju; R.Raudsik

     "pH Balance and Vibroacoustic Therapy"2009, R.Raudsik

     "Eelmäng haigustele", 2013, Riina Raudsik

    "Energiakriis. Keha Häirekell", 2015, Riina Raudsik

 
www.raudsik.com -  Dr.Riina Raudsik koduleht sh. loengud, avaldatud artiklid.

Patsientide tagasiside Dr.Riina Raudsiku kohta saad lugeda siit