Home

Villa medica

Eng  |  Rus  | Est | Fin | Sve |  Deu
 

Kookonteraapia- UUS!


Image    

 

 

Sina, armas naine, oled päike Maa peal, kelle ümber tiirleb inimkond. Sinu iseendast teadlikuks saamine muudab elu planeedil. Oma väega ühenduses olev naine on särav, elurõõmus ja terve, tema pere on õnnelik ja hea tervise juures. Selleks, et saada ja alatiseks jääda säravaks päikeseks, vajad sa ka ise tähelepanu ja asjatundlikku toetamist.

 Pakun sulle oma teadmisi ja hoolitsust Kookonteraapia näol.
 

Teraapia kestab 3 - 4 tundi
Hind 125 €

 

Iidsetel aegadel teati, et sünnitades läbib naine taas elu ja surma väravad, seetõttu olid sünni juures alati armastavad ja teadlikud naised. Sünd oli püha-, rituaalne toiming.

Kogu protsess kestis 40 päeva ja kogu selle aja jooksul oli sünnitaja väga hoitud ja toetatatud teiste naiste poolt.

Tänapäeval on see tarkus unustuste hõlma vajunud. Sünnitamised sünnitusmajades ja kiire elutempo ei võimalda naisel kohaneda uue olukorraga ja rahulikult emaks sündida. Naine on kui osadeks lahti võetud ja selliselt lahkudes jääb osa temast haiglasse maha. Paljud naised räägivad, et tunnevad ennast hajevil, ei suuda asju meeles pidada ja on raskustes endas emotsionaalse tasakaalu leidmisega. Ka sünnitusjärgne depressioon on tingitud just asjatundmatust suhtumisest sündi ja sünnitajasse. See, mis toimub sünnitajaga sünnitamise ajal ja selle järel 40 päeva jooksul, jääb naist saatma seni kuni see saab tervendatud, et taas terviklikuks saada.
 

Iidsed teadmises koos Kookonteraapia ja Robozo massaaziga on Eestisse jõudnud Mehhikost, läbi Venemaa ja Ukraina.
 

Kookonteraapia on välja kasvanud Kookonhoolitsusest, mida pakutakse naistele just peale sünnitamist. See hoolitsus kestab 6 kuni 8 tundi ja sinna juurde kuulub veel peale teraapias pakutava ka vanniprotseduur hästi valitud taimedega ja kogu keha lõõgastav aroomimassaaz.

 

Teraapia vorm sobib aga kõigile, sest see on väga sügavalt tervendava, energiat taastava-kasvatava ja inimest tervikuks koondava mõjuga. Selle, väga tervikliku protsessi käigus sa sõna otseses mõttes transformeerud uuele tasandile ja lõpetatusse jõudes lendad kookonist välja kui liblikas. Millise liblikana, see on sinu otsus ja looming ...

 

Inimene on kui tohutu raamat, tihedalt täis kirjutatud aegade raamat, paljude emotsioonide, uskumuste ja ainulaadsete arusaamade kirjeldustega. Inimese keharakud on täis mälestusi alates eostamise hetkest. Kuigi mäletad endaga toimuvast vaid suhteliselt väikest osa, elavad need mälestused su kehas siiski, mõjutades su elu ja otsuseid. Raskused ja takistused eluteel on ilmingud sellest, samuti tunded, emotsioonid, traumad ja haigused, ka eelnevate põlvkondade poolt pärandatud uskumused, üsas oldud ajal kogetud ema mõtted, tunded ja emotsioonid, mida sa oled võtnud enda kanda. Et su elu paremini voolata saaks on väga oluline taibata, kuidas sa seni oma elu loonud oled, milliste mõtete ja tunnetega, ja need siis vabastada kuni raku tasandini välja. Kookonteraapia on selleks väga tõhus meetod.

 

Teraapia kestab 3 - 4 tundi. Teraapia algab vestlusega, seejärel on süvitsiminek vabastava hingamisega, keha kuulamine tervendavate puudutustega ja lõpuks kookonfaas õrna Rebozo keha kiigutamis-, õõtsutamisega, mille käigus keha ja meel teevad koostööd süvatasandil, kuulamise,  taipamise ja vabastamisega.
 

Teraapia juurde kuulub ka väga eriline Ayurveda tee ja ravimtaimedest jalavann jalalabade õlitamise ja massaaziga.
 

Teraapiasse sobib tulla väga mugavates, mittekortsuvates riietes või veelparem võtta kaasa vahetusriided, mis hiljem pessu lähevad, sest vajavad energeetilist puhastust. Kaasa tuleb võtta ka soojad sokid. Peale teraapiat, palun, varuge endale rahulik aeg soovitavalt ka edasiseks paariks päevaks. Teraapia mõju võib kesta kuni kuu aega, selle jooksul toimuvad muutused süvatasandil edasi ja kui tähelepanelik oled, võid peagi märgata muutsi oma elus.
 

Sina, armas naine, väärid tähelepanu, hoolt ja armastust!
 

Aili Lindmäe
Teraupeut